Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
свіжі враження   TV

Дуже короткий есей

Олена Олійник | 28.08.2008 02:28

17
Рейтинг
17


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
2

Імпресіоністичне неполіткоректне.
/ есей (жанр) висловлює індивідуальні враження та міркування автора з конкретного приводу або про конкретний предмет і не зазіхає на роль вичерпного або визначного судження /


Дуже короткий есей
Я надаю перевагу життю за умов гармонії. Гармонія полягає у сумісності між собою різних факторів та умов в їх сукупності. Найголовнішою і найціннішою, звісно, є внутрішня гармонія людини, проте навіть Діоген потребував дечого ззовні, а саме – сонця. Отже, я беру випадок ідеальний – коли внутрішня гармонія не надто нівелюється довкіллям, а таке можливо за однієї основної умови: якщо об'єкту і суб'єкту (тобто окремій людині) такою вже мірою пощастило в житті, що аж і самооцінка її є адекватною, і оцінка абсолютної більшості оточуючих також (те й інше – в межах реального, звісно). В цьому надщасливому випадку розбіжність між оцінками не сягне понад 25 відсотків.

Ще трохи з області особистих смаків. Я здебільшого люблю смішних людей (про спосіб оцінювання йдеться вище) та не дуже люблю – жалюгідних.

Смішна людина знає себе, як таку, любить себе такою і цього не соромиться. Така смішна людина може бути вивищенною і часто нею і є.

Людина, що є несмішною, проте вдає з себе смішну, робить це з певною метою. Якщо на меті в неї лише розвеселити оточуючих, її наміри можна схвалювати, та все одно вийде в неї неприродно, адже вона смішною не є. Якщо ж на думці вона має щось більш утилітарне, вона в кращому випадку блазень, в гіршому – потвора.

Людина, що не є смішною і не вдає нічого з себе, є так би мовити нормальною людиною, і мені наразі не цікава.

Людина, що є смішною, та це для неї таємниця, потрапляє до комедії положень. Вона буває кумедною, і її трохи шкода.

Людина, що є свідомо смішною, проте робить потуги вдавати з себе несмішну, виглядає жалюгідно.

Політик – така ж людина, як і всі.

Так отож.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua