Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Олійник   як вона є:)

О приват, ти джерело натхнення!

Олена Олійник | 10.08.2008 22:40

18
Рейтинг
18


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
0

Замість анотації:
sane, я нас із Вами вітаю – порівняно з цим у нас про жодні зриви не йдеться.


О приват, ти джерело натхнення!
Які делікатні ці росіяни на нашій території – вони не можуть собі дозволити знущатися з жінки привселюдно, а воліють робити це в приваті. Щоправда, виникає й інше смутне відчуття: що не можуть вони собі того дозволити внаслідок обмеженості здібностей. Але то вже суто моє, та до того ще й смутне, відчуття.

Щодо мене, так я не такою мірою делікатна, а мій власний приват – моя особиста справа, і я маю право оприлюднити його ще прижиттєво – чи не так?

Але спершу трохи з історії питання (самий мінімум):

Олена Олійник | 10.08.2008 07:05

Як показало обстеження, Славович, разом із кремлядями, активізується у серпні, ну як варіант – вересень.

Краще потерпіти, люди, поки всохне, а наразі чіпати – самі бачите, які пахощі.

* * *

Славович | 10.08.2008 08:10

Олена Олійник:

Олено _ вы пользуетесь базами CIA или FBI? Они, к сожалению устарели, А вас не нервирует то, что вересень (wrzesien) и серпень (sierpen) взяты вами из поляцкого?

Как показывают мои исследования, всякие Олейны возбуждаются при виде Славовичей.

Терпите!

Меня всегда интересовало – люди, болеющие за чистоту украинского языка – применяют ненавистные русские слова даже пиша по-украински. Да ладно, что с вами сделать, укрбляди?


Це те, що вроджена делікатність не завадила герою висловити привселюдно. Але для того, щоб зняти його надзвичайне напруження, цього ажніяк не вистачило. Тож – далі буде......оскільки мені не притаманна така надзвичайна сором'язливість, як от у нього, тим більш, що на подібну дешевку мене вже намагалися купити неодноразово і приблизно з тим самим успіхом, і навіть міжнародної присутності для цього не знадобилося, як у цьому випадку... Отже, з неабияким задоволенням знайомлю громаду з цією літературою окремого жанру:

Славович | 10.08.2008 08:27

Чего ж ты попой повернулась, видать лицо такое, что миру и народу показать стыдно? Хочу увидеть лицо русской (из семьи) украинской начионалистки. Хотя начинка уже видна. Я такой-же. Русскоговорящий еврей. Не боись, скоро серпень (или как там по вашему польскому) август закончится – и Славовича не будет. Ничего не будет. И тебя вылечат.


Але й це іще не все...

Славович | 10.08.2008 08:56

О ужас – я понял – Вы грузинка живущая в Украине (изучившая укрмову) и иногда привечающие таких как я – странных путников с русским разговором. У нас в Маскве грузин тоже дополна, на каждом углу либо таджик, либо украинец. Грузины в основном занимаются борсеточниством (воруют сумочки из авто). Остальные прохвессии им не по зубам. (А спрси – кто из них читал Рыцаря в Тигровой Шкуре?)

Так все-таки = ты женшина или просто миражь


Одразу покваплюсь зробити офіційну заяву: незважаючи на величезне бажання зробити Вам, Славович, приємне, вимушена констатувати – жодним чином не морок (Ви ж можете читати українською, так у Вас на профілі написано). Я надзвичайно реальна. Це Ваша "надзвичайна начитаність" Вам заважає, мабуть, адекватно бачити реальність, хоча у Вашому випадку вона не має жодного значення, адже аніитрохи не заважає бути неандертальцем – на більш високу ступінь розвитку не може претендувати расист. Тож, а чи не привести Вам свою розпухлу уяву у відповідність до Ваших обмежених здібностей? До речі, щодо расизму: одне з наймерзенніших видовищ з тих, що їх я мала нещастя спостерігати, це єврей-расист. Але пара-трійка потвор, яких довелося таки узріти в житті (з Вами на одну більше), нездатні змінити мого ставлення до всіх решти вашого народу.

Ну... а якщо потрібний коментар щодо переходу на персоналії (в чому я, щоправда, не переконана), тоді ось він:Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua