Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/fun/4807bc4918c67/

Ведмідь на похміллі

Борис Бородин | 18.04.2008 00:08

Про сусідей медведевих

Ведмідь на похміллі
Після 70 років революції Росія перебуває в стані реакції. Що є природньо. Але ж хоч і правив після Наполеону той Луї "Пилип", хід було зроблено, монархію було приречено. Так і тут. Що буде – ми не знаємо, але те, що було, не повернеться. Англійці вигадали парламент, французи республіку, руські – комунізм, чи назвіть це, як то вам до вподоби. Недороблений такій зразок, я б казав, роблений поспіхом. Комусь край треба було зупинити німців, щоб врятувати народ завіту. Ну, а як хтось десь щось комусь винен – це точно Росія!

Якщо бути уважним, то Росія виходить з реакції, десь третину шляху вона вже пройшла. Прийдеться будувати соціалізьму з іншого кінця, може, з більш природного? Вдасться – ні, виживе – ні, хто зна?

Зате цікаво. Аж жахи беруть. Шансів "скочити в історію" – як у дурня фантиків.

Якщо з України навмисно строїти Косово, то не дуже вдалий поштовх великої "Сербії" може знести в море невеличкий півострів Європа. А вдалий поштовх з боку "Косово" може вибити такі бризки, що добре можна буде жити тільки в Австралії і тільки взимку.

Що, апокаліпсис?

А чом ні? Ті розумні люди, що повільно труїли руського ведмедя, чухаючи його за вухом та нахвалюючи, вже майже всі померли. Нова генерація нічого про старі діла ведмедя не відає, бо їх цього просто не вчили, а зневажає ведмедя з колиски, бо цьому як раз вчили. Чухати не збирається. А не дай Боже забажає швидку віддачу і візьме ружжо? Або хоча б кине чухати?!

Від ведмедя, що прокинувся, належить скочити... як найдалі... і триматися за гиляку. А вже що далі робити – це він сам вигадає.

Дуже цікаво дивитися на ведмежих сусідів.

Найрозумніший – фінн. З ведмедем жив, воював, навіть перемагав. Але влапав по голові так швидко і міцно, що на це діло плюнув. Вирішив з ведмедем не кумитися, але жити дружньо. Тхне, звісно, не з Парижу, політес так собі, але тепло, є кому харч продати та й сам біля нього ситий, п'яний, та ще й в торбу...

Найвірніший – білорус. Вирішивши раз, носа не крутить, куди ведмідь – туди і він, добре буде чи погано – то Бог дав.

Найхитріший – хохол, "лис Микита". Не лис, а ціла лиса. Ото як би так викрутитися, щоб усім дати і не попалитися?

Гоноровий орял бялий. Раз на півстоліття під загальний настрій не витримує і голосно каркає на ведмедя. Після чого знову ж під загальний настрій його добряче топчуть у бійці. Але ж при перший нагоді знову пристає до тої самої зграї і починає косити воко у той самий бік.

Мілкі гарячі естонські тварини. Мало того, що будки мають під самими лапами, то ще й не мають розуму взагалі. Не встигли тихесенько відповзти, поки ведмідь не прокинувся, як вже почали гавкати і кидати лапами. Боже ж милий, не будить Герцена!

Інша птиця різних кольорів та іже з ними мілкі кошаки. Настовбурчились і грізно вишкірились біля американських орлових лап і звідти шиплять. Не помічають, що задавили поки що тільки одного з них. Ведмідь дивиться на них з суто ельцінською похмільною тупістю: "И-ии... а-а-а? Є-єє?". Фокус не наводиться.

Черевні паразити. Порозплоджувалися і добряче пустили кров у кишках. Загальне отруєння ще не пережито, але засоби проти глистів вже прийнято і антибіотики пішли.

Нашкірні паразити. Стали до біса сміливими. Оскільки білль про їх права підписано великими птахами (самі потім склюють). Ну, добре, давити не можна, але годувати хто примусить? Вино, між іншим, тільки і було, що дешеве. А промисловості, пардон, ніякої. Що в Кодрах, що в грузинах... Кого будемо ссати?

А зараз, шановна публіка, на ваші численні заклики, руський ведмідь почне наводити і фокус...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua