Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
12

Коментарі
Олекса Косар   | 18.04.2008 00:25
Загалом цікаво. Але й тут не обійшлося, щоб чуже не привласнити (сказано – імперія). Руські видумали комунізм... Коли це К. Маркс у руські записався, і його попередники соціялісти-утопісти?
Ну а стосовно ведмедя, то на всякого звіра мисливець знайдеться.)))
  | 18.04.2008 10:27
Олександ, Одеса
З того, що поляків не названо ляхами, а білорусів бульбашами, роблю висновок, що статю писав 100% кацап, ну не можуть вони нас називати українцями "абязательно хахол", а медвідь з часом виродився в скунса і гадить всім під двері так, що всі сусіди ніс відвертають в іншу сторону.
  | 18.04.2008 10:53
Олекса Косар:
Ну а стосовно ведмедя, то на всякого звіра мисливець знайдеться.)))
Саме так.
Тим більше, що ведмідь той, встигнувши вже добряче постаріти й подряхліти, все ніяк не визнає чи й не розуміє того. Все гоношиться "Во какой я маладой да сільний! Во, ща тока фокус свєду, палучітє ви у міня..."
А у нього вже й нерви відмерли в безлічі місць, не сигналять мозку, що гнилі в тілі все більше й більше...
Хоч цапнути ще й може, але найстрашніша при цьому – інфекція від його гнилі.
tobias   | 18.04.2008 10:57
Фіни – яскравий приклад того, як жили б росіяни, якби в них не було комунізму.
Якби жили без війн і своїм розумом.
Никита   | 18.04.2008 11:09
"абязательно хахол"
А вони навіть не вкладають в це якогось особливого негативу. Вони думають, що так і треба. Згадайте, як співав Кобзон:
"Неужель направлю пушку на свою жену-хохлушку..."

А на кацапа чи московіта ображаються!

Їм, бачте, можна, а нам ніззя.
ЗаХар   | 18.04.2008 18:08
А собаки почуяли медведя и бросились на него. Со всех дворов бегут, лают.
Испугался медведь, поставил короб у ворот и пустился в лес без оглядки.

("Маша и медведь" Русская народная сказка.)
Ще коментарі потрібні?
"-"
Д-р Юрій   | 18.04.2008 22:09
ЗаХар:
А собаки почуяли медведя и бросились на него. Со всех дворов бегут, лают.
Испугался медведь, поставил короб у ворот и пустился в лес без оглядки.

("Маша и медведь" Русская народная сказка.)
Ще коментарі потрібні?
"-"
+++
  | 23.04.2008 14:46
Вам смішечки, а Мишкові не до шмиги!
Ну як оцінять нащадки його сучасний стан?
Все з рук валиться, розповзається тяжкою працею надбане добро.
Ще можна,зціпивши зуби, витримати безповоротну втрату Фінл, Польш і соц. лагеря, але впустити Грузію (історичне місце ссилкі рос. інтелігенції) і Україну (мать городов рускіх)?
Цього історія не пробачить!!
За ето можно все отдать!!
Борис Бородин   | 1.05.2008 19:51
Еге ж... панове...
Не в тому річ, як оцінять нащадкі цей стан.
Річ в тому, як оцінять цей стан закляті друзі з сусідского лісу...
Але, боюся, це вже не для розділу "Гумор"

Всім велика подяка.