Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Запрошуємо на річницю!!!

Баба Параска | 31.03.2008 14:26

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

Першого квітня о першій годині дня в клубі "44" (Хрещатик, 44) в свою річницю сатирико-політична газета "Параска.інфо" проведе лотерею на найдотепнішого міжнародного дурня ім. Дж. Буша.

Першого квітня о першій годині дня в клубі "44" (Хрещатик, 44) в свою річницю сатирико-політична газета "Параска.інфо" проведе лотерею на найдотепнішого міжнародного дурня ім. Дж. Буша молодшого до дня його приїзду, оприлюднить приголомшливі результати досліджень "Політичний Бабай українців" та "Політична камасутра стосунків влади і народу".

До уваги гостей "Параска" запропонує аукціон політичних артефактів. Будуть продані з молотка ідеальні країни Ющенка та Тимошенко, артефакти Черновецького, політичний набір Яценюка, Альтер Его Тимошенко, найвдаліше досягнення президента та багато інших корисних речей.

Привітати "Параску" прийдуть відомі народні депутати, політологи, політтехнологи, письменники, карикатуристи, телеведучі та журналісти. "Парасківці" готують незвичні сюрпризи, розважатиме гостей концерт гурту "Checkpoint". Вхід за лише за запрошенням та акредитацією!!!

Телефони для акредитації:

234-89-21 та 8 -097-390-47-89© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua