Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Давня Греція   Спарта   Ерот   цивілізація   обов'язок   почуття

Передісторія кохання

Олена Олійник | 4.11.2007 05:51

19
Рейтинг
19


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
3

... (с)

Передісторія кохання
Еволюція, як відомо, являє нам дивовижні наслідки свого фантасмагоричного мистецтва лише тоді й там, де її матеріалу трапляється кепсько. Приміром, ті динозаври, що не схотіли зійти нанівець, мали перетворитися хто на що був гаразд, аби оте щось здатне було сховатися від усіляких негараздів.

Трохи згодом надокучливі негаразди переслідували немогутніх і невродливих спартанських немовлят чоловічої статі. Опинившись під загрозою остаточного зникнення, особі цього виду нарешті набули здатності пристосовуватись іще в утробі та почали з'являтися на світ із крилами. Суворі спартанські дядьки помітили якусь чудернацьку тенденцію, та їм було байдуже – чи скидати зі скель "неякісний генофонд", чи відвертих мутантів. До того ж, їхня цивілізація концентрувалася на вдосконаленні тілесної міці, а за таких умов голова не болить. Вони навіть не перевіряли, чи якісно неліквіди діставалися цілі. Отже, птахокрилі малюки удавали падіння лише кількадесят метрів, а тоді тишком-нишком відлітали кудись на сусідні скелі, схоронені за хмарами. Далі вони, маючи індивідуальні транспортні засоби, знайшли неподалік райський гірський куточок, куди їхні незграби-батьки та невдахи-вбивці не могли дістатися через свою неповноцінність, і зрештою заснували там власне поселення, де так жирували, аж згодом погладшали й покрасивішали, що могло б відбутися, взагалі-то, і вдома у Спарті, якби їм дали такий шанс. Цих лиснявих біленьких товстунчиків з їхніми пухнастими крильцями потім любили зображувати греки, що нарекли їх Еротами, а плагіатори-римляни, за своїм звичаєм здерши в греків креатив, перехрестили малих бешкетників на Амурів, та ще й Купідонів, аби заплутати сліди, щоб не відшкодовувати порушення авторського права.

Але – до наших персонажів. Оскільки про хліб насущний їм дбати не доводилося, ці гультіпаки почали вдаватися до різних витівок. У своїх кривдників, що їх потайки спостерігали крізь перисті хмаринки, неробчики навчилися стріли робити й стріляти з лука – лише для забави (на відміну від). Проте їм замало було зловтішно спостерігати, байдикуючи, спартанське життя, а кортіло ще й помститися за наругу. Оскільки в їхньому маленькому світі цвіла й колосилася безліч фантастичних рослин, вони скоро знайшли серед них таку, чий сік був ядучим дурманом. Ну й ці пустуни, не здатні на жодну корисну справу, проте надміру винахідливі щодо дурниць та дрібних капостей, почали дедалі влучніше стріляти отрутєними стрілами в спартанців – ну, звісно, у вродливих та могутніх чоловіків, а то як же. В пораненого такою стрілою корисного члена суспільства раптом виникав незрозумілий хворобливий інтерес до якоїсь із осіб жіночої статі, він виявляв злочину недбалість у ратних справах, починав гребувати громадськими обов'язками, ігнорувати Народні зібрання, а згодом остаточно забував про всі чоловічі покликання, окрім статевого, оселявся разом з об'єктом свого культу десь осторонь і жодної користі від нього було вже годі чекати. Таких відступників дедалі більшало, більшало, а літуни-шкодники все зловтішалися, вражаючи з-за дерева чи то хмаринки чергову мішень. Отже згодом справжніх спартанців лишилося лише 300 бойових одиниць, та й ті невдовзі загинули у нерівній битві з персами.

Так канула в Лету спартанська цивілізація, що пішла хибним шляхом створення протиприродної штучної еволюції. Мало як не та циганська коняка, що вона тільки но навчилася нічого не їсти, аж ось померла з голоду, клята худобина. І так буде з усіма гвалтівниками натури. Хай живе гуманізм і кохання на землі!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua