Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
кіт Леопольд   миші   голодні кошенята

Чи сходить кіт Леопольд в гості до мишей?

Пайташ | 2.11.2007 11:07

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
10

Жують і пережовують. І тему для жвачки вибрали актуальну. Небезпека виходу з під контролю росту цін на продовольчі продукти. Але... але...

Кіт Леопольд – Президент, так його колись назвав Премєр. І це приліпилося, як репях.

Примусили кота Леопольда миші (регіонали іже компанія), вже тоді коли він став Президентом, знову призначити свою Головну мишу знову Премєром. Але тільки цього і домоглися. А основного домогтися не можуть – примусити ходити кота до них в гості. Ну не можуть і все.

Ось і нині і тему для свого зібрання, що кличеться засіданням Кабиміну ніби актуальну придумали – на ціни продовольчої групи, на ріст їх космічний – вуздечку накинути. А кіт-президент і тут їх обвів навколо свого пазура. Він нараду, широку нараду на своїй території призначив. І мишей-міністрів запросив. Але чи прийдуть вони? А найголовніше, чи прийде головна шкідницька миша, а може свою напарницю для биття пошле, а сама полетить на Алтай – доліковуватися?

Хто знає? Вечером з новин почуємо.

Ой миші, миші... Моліться щоб кіт Леопольд ще довго жив, бо прийде до влади кішка Мурка... Всіх вас передавить... І не для їди, а просто для забави своїм кошенятам.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua