Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
У що перетворюється память   коли її роблять фарсом

Вистріл в майбутньому

Пайташ | 24.10.2007 14:32

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
11

Про те що може відбутися в майбутньому, якщо хтось хоче переписати історію.

Новий Нострадамус, а по простому Омелько Причинний увімкнув свій Майбутньовізор і не пожалкував...

На екрані – знаменитий рідний український приморський міський пейзаж.

Площа. Збігноєвисько різноєзичного натовпу. Одні пруть. Інші не дають перти. Щось на площі прикрито брудною рядниною (бо перед цим пройшов кислотний дощ, від чого сліпучобіла тканина стала брудною). Навкруги цього – що зветься Щось, або як її зовуть в натовпі – Дебела Баба, натовп, що не дає не меншому натовпу це Щось знести своєю потужньою хвилею. Міліція в розпачі. Як пташки в останньому польоті то злітають, то падають додолу "міліцейські демократизатори". Але все безуспішно. І раптом з моря потужніми радіодинаміками доноситься: Ми повставший за незалежну Україну ракетний есмінець "Потьомкін" вимагаємо протягом 360 секунд негайно покинути площу. Відлік розпочався... триста шістдесят, триста пятдесят девять..." Натовп що тіснив захисників враз кинувся з площі, а за ними і ті,яких тіснили. Біля брудної ряднини залишилися тільки Підрахуй та ще Бородатий, а з ними декілька заморишів, які б також втекли, але їх Підрахуй і Бородатий держали за поли лапсердаків...

... два, один, ноль. Вибух ракети "море-земля". Розкидані уламки чогось чи то камінного чи то металевого... Брудна ряднина посічена осколками зачепилася за крону дерева на краю площі... Ні Підрахуя, а ні Бородатого, а ні їх холуїв... Тільки в повтрі крутяться шматки якоїсь тканини... Мабуть з лапсердаків... А місто подумало: " Військові навчання проходять..."

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua