Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Юрист – чоловік (муж) юриста

Пайташ | 24.10.2007 13:54

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
10

Цікаві метаморфози виникають при Президенті Ющенко.
Але найцікавішими є його призначення голів облдержадміністрацій.


Призначення Ю.Чижмаря головою Тернопільської облдержадміністрації є закономірним в усій епопеї призначень при Президенті В. Ющенко.

Область де понад 50% населення, що прийняло участь у виборах віддало свої голоси за БЮТ отримує своїм очільником НУНСівця? З першого погляду дивне призначення. Але це з першого... БЮТ претендує на цю область і буде її мати. І... новим БЮТівцем буде Ю.Чижмар. Чому я так впевнено про це говорю. А тому що добре знаю Чижмаря і його карєру і не тільки його особисту а й карєру його сімї. Адже став він відомим із за своєї рідної жінки-юриста, що була в дуже близьких відносинах з одним з активних діячів сумнозвісної СДПУ (о). Отримавши транж на циганське (вибачте- ромське) радіо він створив радіостудію, але зовсім не ромську. Потім служба в обласній еліті СДПУ (о). Гучний вихід (через заяву в пресі з цеї партії і прийом його в НУ. така сяка робота в НУ. Активне проштовхування своєї половини керівником Президентської приймальні в області. Невдача. Бо вона так себе представила в Секретаріаті на співбесіді, що Безсмертний з Ко подумали, що попали в цікаву приймальню, а не сидять в своїй. А потім пересидка в певних областях пана Юрія. І ось Секретаріат друга- колишнього очільника СДПУ (о) закарпаття- В.Балоги. А тепер в.о. голови облдержадміністрації Тернопільщини. То ж мене не здивує – коли завтра скажуть: Юрко член БЮТ...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua