Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Шлюбні ігрища політиків на електоральному полі в галузі політичної зоології


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
9

Наукове дослідження під такою назвою презентувала у пятницю політико-сатирична газета "Параска. інфо".

Шлюбні ігрища політиків на електоральному полі в галузі політичної зоології
"Шлюбні ігрища політиків на електоральному полі в галузі політичної зоології" – наукове дослідження під такою назвою презентувала у пятницю політико-сатирична газета "Параска. інфо".

При вході у зал Цензор Ірина Тиран проводила жорсткий фейс-контроль – пропускала лише політичні обличчя. Для цього усім журналістам під час акредитації видавали спеціальні маски. Тих, хто намагався пролізти на прес-конференцію без політичного обличчя, цензор нещадно відсіювала міліцейською дубинкою.

"Вибори та шлюбні ігри тварин мають багато спільного. Подивимось на процес парламентських виборів крізь призму основного інстинкту, -сказала шеф-редактор Богдана Бабич, – Перед електоратом, немов перед самкою, виконують шлюбні танці та ритуали усі самці-політичні блоки та партії. Один розпускає хвіст, інший б'ється рогами, третій видає приворожуючі запахи, четверті токують та ревуть. А мета у всіх одна – захопити самку-електорат. Самець схильний до зради і дезертирства. Може наобіцяти, поспівати, заманити, зробити свою справу і втекти. Тож "Параска" продовжує своє наукове спостереження за поведінкою політиків в дикій природі. Цього разу під час активного спарювання з електоратом".

"Зоологией прекрасно изучены линии поведения большинства животных земной фауны. Поэтому Параска-инфо предложила наложить на поведенческие лекала животных бихевиористические характеристики людей и получить вполне точные научные портреты", – додав головний редактор газети Сергій Кривуля.

На думку учасників прес-сконфернції, нинішня ситуація в країні дуже нагадує період шлюбних ігрищ у тварин. За словами цензоря "Параски" Ірини Тиран, кожна особа чоловічої статі (читай – політична сила) так і норовить запліжднити максимальну кількість самок-електорату, щоб продовжити існування свого виду у парламенті.

Отож Юрій Луценко, на думку дослідників, поводиться в дикій політичній фауні, як кентукський кролик. Нестор Шуфрич – такий же чіпкий та завзятий, як білочка, Ринат Ахметов нагадує варана, а Петро Порошенко – кучерявого баранчика. Цікавими є й спостереження дослідників за процесом залицяння політичних самців. Кавказька амагама, скажімо, любить вилізти на підвищення (трибуну) й з остервенінням бити поклони – ну вилитий Турчинов. Самка богомола просто зїдає свого використаного партнера. Така ж красива й сувора, як Юлія Тимошенко. Вічний союзник прогресивної соціалістки Наталії Вітренко – Володимир Марченко – своєю поведінкою нагадує народу глибоководного вудильщика. Маленький, миршавий самець, який складається практично з одного пенісу, гине без самки, бо не в змозі сам прогодуватися. Олесь Довгий – любить маму, але хоче дорослих забав, як юний горностай. Метросексуал від НУНСу – Микола Катеринчук – типовий павич в уявленні народу. Олександр Волков як самець птаха шалашника заманює електорат яскравим пір'ям, гудзиками, цяцьками, які натягує в свій курінь.Володимир Литвин – нагадує південноафриканського родича мангустів – суріката:тоненькі ніжки, великі очі та тендітне тіло роблять суріката дуже привабливим для самок-електорату.

"Параска-інфо" тиакож підбила підсумки минулого політичного сезону і відзначила найяскравіші політичні сили та їх представників. І оголосила імена переможців в одіозних номінаціях політичного сезону. На здобуття номінації "Найскандальніший лозунг політичного сезону" висунуті лозунг "Ми примусимо цих ублюдків бути чесними", "Досить дурити народ" і "Щаслива родина – успішна країна". Наступна номінація – "Метеоризм політичного сезону". Претенденти – Янукович, Рудьковський та Шуфрич. За номінацію "Сталеві яйця" боротимуться Людмила Супрун, Віктор Янукович та Микола Азаров. "Пуп землі" – основними кандидатами на пермогу у цій номінації стали Литвин, Коновалюк та Катеринчук.

А ще розігрувалися номінації "Золоте горло політичного сезону", "Чугунна дупа", "Політичний шустик", "Нінзя політичного сезону" та "Найміцніша пара політичного сезону".

Коментарі

Нехай автор розважається на тему удавів та кроликів – це щодо Путіна та його посіпак. а збиткуватися з новонародженої української демократії – дійсно вкрай недосконалої – це ворожа дія, адже тут смішного мало. Альтернативою можуть бути лише відносини хижака та жертви. як це було за радянських часів, коли знищили мільони людей. Або вбили багато достойних людей у тій же Росії. Я подивлюсь на долю цих гумористів у росіян з їх підозрами та злобою до "хохлів та чурок". Їх злобою забитий увесь інтернет.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua