Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/fun/4625edd5bf6e4/

Бува й політики кажуть правду

Олена Олійник | 18.04.2007 13:07

Ну зовсім трохи політичного гумору:-)

І ось виходить Політик N-не-Один-але-й-не-Два до журналістів. І каже. Я, каже, достеменно знаю, що на Конституційний суд чиниться тиск. Це очевидно, каже. Я вам це, каже, з усією відповідальністю заявляю. Тиск чиниться. І який ще тиск.

І от слухають його журналісти. А як же. Адже двічі Політик N-не-Один-але-й-не-Два (і ще двічі чогось там) завжди має при собі вагомі та слушні аргументи. Проте треба й собі чогось сказати, бо що ж то за спілкування Політика з пресою. Ну й питають. Ми Вам, пане Політик, звісно, віримо на слово, але щоб і нам люди повірили – скажіть, якщо Ваша ласка, з чого Ви то взяли.

Ну от, каже собі Політик N-не-Один-але-й-не-Два, от завжди з ними так. А я ж хотів по-хорошому... Та ні, вчасно обірвав він власну пісню, так нині не можна, не тому мене ці кляті янки вчили... Треба об... того. Та не того, а той... Об-грун-ту-вати. От морока, забув. Вони щось таке написали, а я забув. І навіщо, коли і так зрозуміло, що тиск чиниться, і саме на Конституційний суд, я ж таки точно це знаю, невже вони такі тупі, що самі не бачать. Але ж час щось вже відповідати, бо ті ж таки американці, які мені такі дорогі..., попереджали. У Вас, мовля, пане Політик, дуже рипучі мізки. Коли Ви свою славнозвісну трагічну паузу берете, вся країна те рипіння чує, а може й весь світ. Краще, коли текст забуваєте, кажіть вже першу-ліпшу думку, що вона трапиться, якщо такі щасливі випадки взагалі траплятися будуть. А це бува про що вони, власне? Та ні ж, не на часі, з ними потім розберемось... Я ж знаю, знаю... З біса ж я його знаю?... Швидше треба, швидше... упс! Здається, ... упіймав?... так, цілком логічно... Так отож! мерщій казати!

- Так от я вам і кажу. На Конституційний суд чиниться неабиякий тиск, і це я кажу з повною відповідальністю, бо я ж сам на нього й тисну.

Подальшого – через раптову втрату сигналу – глядачі не побачили й слухачі не почули.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua