Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Стартує Музейна експедиція "Балтія-19"

Стартує Музейна експедиція "Балтія-19"

museum-ukraine | 29.06.2019 01:36

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

-Дивує байдужість чиновників до творчості Юрія Неросліка! – зауважив директор Музею плакату Віктор Тригуб, – Попри наші численні звернення, прохання про друк плакатів масовим накладом – тиша або відписки. Все тримається на власному ентузіазмі. Чесно кажучи, приємно здивовані конструктивною співпрацею з МЗС України, нашими Посольствами

Стартує Музейна експедиція ''Балтія-19''
Європа повинна розуміти, що Україна перебуває у стані війни, має окупований Крим і частину Донбасу. Більше того, лідери ЄС мають займати більш принципову позицію по відношенню до путінської Росії.

Стартує Музейна експедиція "Балтія-19", організована Музеєм плакату України при часописі "Музеї України". Це акція народної дипломатії. Планується відкриття кількох виставок сучасного українського патріотичного плакату.

Маршрут: Вільнюс-Рига-Стокгольм-Хельсинки-Таллінн.

Учасники: доброволець 92 бригади ЗСУ, арт-директор Музею плакату Юрій Нерослік і волонтер, журналіст, директор Музею плакату Віктор Тригуб.

-Хочу висловити слова вдячності і поваги до справжніх патріотів і професіоналів з МЗС України, Послів і дипломатів з Посольств України в Литві, Латвії, Фінляндії, Естонії! – заявив плакатотворець Юрій Нерослік, – Отримали миттєвий відгук на наші листи! Особлива подяка: Яценківський Володимир Володимирович

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці, 3 секретар – Дмитро Серов! Акцію дієво підтримали – Міщенко Олександр Павлович Надзвичайний і Повноважний Посол України в Латвійській Республіці, Андрій Страшний Третій секретар Посольства України в Латвії; Мар'яна Олександрівна Беца Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонській Республіці; Конончук Вікторія Другий секретар ПУ у Фінляндії та Ісландії! Сподіваюся і на співпрацю з нашим Посольством у Швеції... Будуть виставки у 5 країнах ЄС!

Виставковий плакатний комплект спеціально адаптований для Посольств, закордонних музеїв, діаспорних центрів...

Кілька десятків плакатів А-3, багато з яких англомовні. Роботи сучасні, яскраві. Виставка монтується практично миттєво – потрібна лише стіна...

За великим рахунком, кожне наше посольство в Європі повинне мати кілька десятків виставкових комплектів, подарувати їх активістам діаспори, виставити у місцевих музеях. Нині фундатори Музею плакату думають, як реалізувати таку масштабну акцію. Сподіваємося на підтримку патріотів!

-Коли побачив неймовірні роботи Юрія Неросліка, відразу запросив організувати виставку в стінах Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, – заявив ректор НМАУ Максим Тимошенко, – Сподіваюся скоро запросимо на відкриття! Юрій автор кількох плакатів про Василя Сліпака, на честь якого названо Великий зал Академії! Відповідно будемо всіляко підтримувати! Патріотичний плакат дуже потрібен як дипломатам, так і для виховання молоді! Вразило, що Юрій малює чудові картини! Це дійсно художник європейського рівня! Справжній талант!

Художник Юрій Нерослік живе в Харкові. Малювати плакати почав під час Євромайдану. Став арт-директором Музею плакату. Влітку 2014 пішов добровольцем 92 бригади ЗСУ. Був у бойовій колоні, що йшла на прорив до Іловайська. Бійці потрапили у засідку, організовану регулярними російськими військами. Було багато загиблих... Втратили всю техніку...

Молодшого сержанта Неросліка контузило. Кілька днів пішки проривався до своїх...

Після госпіталя – бої під Щастям...

За ці роки Юрій Нерослік створив кілька тисяч плакатів! Його роботи в бліндажах на передовій, школах, вузах, музеях... Діаспора тримає його плакати під час акцій під ООН, в європейських столицях...

Музей плакату передав виставкові комплекти у всі основні музеї Донеччини. Персональні виставки відбулися у провідних музеях Києва...

-Дивує байдужість чиновників до творчості Юрія Неросліка! – зауважив директор Музею плакату Віктор Тригуб, – Попри наші численні звернення, прохання про друк плакатів масовим накладом – тиша або відписки. Відповідно, все тримається на власному ентузіазмі. Чесно кажучи, приємно здивовані конструктивною співпрацею з МЗС України, нашими Посольствами! Спробуємо забезпечити виставковими комплектами всі Посольства України в Європі, США, Канади... Це дійсно потрібна справа!

А поки ентузіасти відправляються в дорогу. Відповідно, поділяться враженнями від паромних переправ Балтійського моря компанії Таллинк. Подяка і туристичній компанії "Формула подорожі".

Музейна експедиція стартує!

Чекайте репортажі на сайтах інформаційного партнера – медіа-групи Українська пресова корпорація!

Музей плакату


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua