Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах!

Для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах!

museum-ukraine | 16.04.2019 17:27

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Під час сесії QA Анна звернулася до Генерального Секретаря ООН щодо вирішення збройного конфлікту в Україні. "Діти, які народилися в зоні конфлікту, за два роки підуть до школи. Вони навчилися відрізняти звуки снарядів. Я хочу щоб вони бачили мирне небо і були щасливі" "Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше

Для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах!
Для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах! 12 квітня у Національній спілці журналістів України пройшла прес-конференція Голови ГО "Розумне майбутнє" Анни Горбань – "Звіт про поїздку до ООН". В березні Анна Горбань стала учасницею CSW – Сесії Комісії ООН зі становища жінок, яка була присвячена "Системам соціального захисту, доступу до державних послуг та стабільній інфраструктурі для забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат". Анна Горбань зауважила, що для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах задля налагодження зв'язків та залучення підтримки міжнародної спільноти. Під час сесії QA Анна звернулася до Генерального Секретаря ООН з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні. "Діти, які народилися в зоні конфлікту, за два роки підуть до школи. Вони навчилися відрізняти звуки снарядів. Я хочу щоб вони бачили мирне небо і були щасливі" "Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте" – почав свою відповідь Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш. Представниці української діаспори, експати та світового українського товариства, до яких мала нагоду звернутися Анна під час візиту до Нью-Йорку та Вашингтону, радо сприйняли запрошення та долучилися до акції збору книжок для дітей зі Сходу "Спільне майбутнє через спільні книжки". Наступного місяця книжки поїдуть до малечі в зону ООС. "Також планується низка спільних заходів" – зазначила Анна Горбань.
До участі у прес-конференції була запрошена Лариса Вербицька, співзасновниця Спілки Коло Жіночого Партнерства, керівниця проекту "Регіональна антикорупцийна мережа", яка в своєму виступі нагадала позицію західних партнерів, що була висловнена Куртом Волкером на Форумі в Вашингтоні – "Не питайте нас "Що нам, українцям, треба робити?", надайте свої ініціативи. Ми будемо раді підтримати!" "Ми будемо використовувати всі інструменти народної дипломатії для встановлення миру в Україні. Я мама. Не буває чужих дітей. Я хочу, щоб мій син був щасливим. Я хочу, щоб всі діти в Україні росли щасливими" – зазначила Анна. Анна запросила всіх бажаючих долучатися до акції збору книжок для дітей зі Сходу "Спільне майбутнє через спільні книжки"через однойменну сторінку у фейсбуці і пообіцяла надати повний звіт майбутнього візиту.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua