Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Митинги протеста 10 декабря 2011 года. Онлайн-трансляция Forbes

Никита | 11.12.2011 01:02
...Сейчас мы уже ушли с площади. Теперь подумываю объявить в своем Facebook конкурс плакатов. Мне сегодня больше всегопонравились такие: "Путина – в резиденты!", "Я -Божена", "Путин! Лыжи! Магадан!" Сама настаиваю на собственном варианте – "Требую перепоста!"...
Коментарі
Никита   | 11.12.2011 01:05
...Кричали "Нас будет больше". Ще кричали українською "Разом нас багато"...
Ігор Бурдяк   | 11.12.2011 10:29
Никита:
Не вийде у них поки-що нічого. Немає лідера, який влаштовував би всю опозицію. І навіть не лідера, а такої програми. Дуже різна російська опозиція.
Никита   | 11.12.2011 16:15
Ігор Бурдяк:
Знайшов цікаві роздуми одного російського блогера саме на цю тему:
"Понятно, что собственно на результаты выборов всем плевать. Потому что когда не плевать, – и в ГКЧП, и в оранжевой революции, - у людей был положительный лидер, за которого они голосовали, и тут уж не важно, чем в итоге оказались Ельцин и Ющенко, на тот момент они были на стороне сил света. Тут же ничего подобного нет. Ах, ЕР украло голоса! А у кого? Кто из терпил имеет шансы на минимальную симпатию? Салонный дебил Миронов? Бессмысленный болтун Явлинский? Дуб Зюганов? Клоун Жириновский? Не о том же речь...
...Чего ради люди выходят на улицы?...
Никита   | 11.12.2011 16:21
А потому что воодушевленная толпа воодушевляет. У людей есть потребность в чувстве общности, в единой цели, это одно из мощнейших эмоциональных переживаний. У всех людей есть, это нормально. Именно поэтому люди так прутся от футбольных матчей, или религиозных экстазов, или шествий с факелами. Это социум, который можно пощупать, не как абстрактную категорию, а как живую бесконечно могучую зверюгу, которая любит тебя и ненавидит твоих врагов, прямо сейчас. Это очень сильное чувство, это очень яркое чувство. И оно практически недоступно большинству из присутствующих...
Никита   | 11.12.2011 16:26
Этот митинг, - уникальная возможность реализовать свою потребность в социальном сопереживании. Очень нечасто такая возможность выпадает...
...Так вот. И это чувство общности, - очень яркое, очень сильное и очень интенсивное переживание. Это редкий подарок судьбы... Сейчас невозможно предугадать, будет ли он в дальнейшем вспоминаться как просто митинг, или это станет "тот самый митинг", но это, не знаю, как не пойти посмотреть на падение стены, или как Ленина выносят."
(кінець цитати)
Ігор Бурдяк   | 11.12.2011 17:11
Никита:
Безумовно, це позитивна подія в історії Росії. І до речі влада була в цій ситуації на місці. Не перешкоджала, поліції багато не було. А "тандем" повівся нерозумно. Не треба було Медведеву зніматися на користь Путіна. Нехай би вони по-справжньому поборолися між собою за посаду президента. Все-таки в них ніби-то були трохи різні погляди на майбутнє. Це був би маленький крок в напрямок до демократії. Ну і розрядка в суспільстві.
Никита   | 11.12.2011 18:22
Ігор Бурдяк:
"тандем" повівся нерозумно
Тут один мій знайомий росіянин (який регулярно дивиться РТР-планета) прокоментував результати виборів так: "вся пропаганда по ТБ про те, яким чудовим був СРСР; як шкода, що ми його втратили; потрібно зробити все, щоб його відновити. Отже, фактично влада агітувала за КПРФ, то ж нема чому дивуватися".
Тандем воістину повівся нерозумно...
Ігор Бурдяк   | 11.12.2011 18:37
Никита:
Ігор Бурдяк:
Тандем воістину повівся нерозумно...
Путін з усіх сил буде старатися перемогти в першому турі. Бо в другому турі його реально зможе перемогти Зюганов (власне не Зюганов, а протестний електорат). Росіяни розуміють, що комунізм він будувати не буде (приклад – Воронін в Молдові), а змінити щось їм хочеться. Тандем уже набрид.
Никита   | 11.12.2011 19:08
Ігор Бурдяк:
власне не Зюганов, а протестний електорат
Зюганов, Зюганов.
Цей протестний електорат з усіх інших вибрав для свого протесту саме КПРФ (а не хоча б СП) – тому що хоче "назад в СРСР".
Росіяни розуміють, що комунізм він будувати не буде
– але сподіваються, що він буде відтворювати ньюСРСР. За Зюганова голосує "лівизна", яку не влаштовує навіть "керована демократія"...
Ігор Бурдяк   | 11.12.2011 19:44
Никита:
За Зюганова голосує "лівизна", яку не влаштовує навіть "керована демократія"...
Якщо відбудеться така малоймовірна подія, що Зюганов стане президентом, то навряд чи він зможе керувати Думою, де КПРФ має менше 20%.
Никита   | 11.12.2011 20:34
Ігор Бурдяк:
Взагалі, це жахливо – вибор між Путіним і Зюгановим. Просто жахливо. Чи є хтось із них "меншим злом"? Як на Вашу думку?
Ігор Бурдяк   | 11.12.2011 21:26
Никита:
Як на мене Путін для Росії кращий варіант. Хоча можу помилятися. Зюганова я фактично не знаю. Але все-таки пострадянським комуністам НМД краще не довіряти.
Никита   | 11.12.2011 22:34
Ігор Бурдяк:
Гм... ну поживем- побачим. Цікаво буде дізнатися, за кого за кого з цих двох порадить голосувати Новодворська, наприклад.
Никита   | 12.12.2011 10:10
Ігор Бурдяк:
Ось, рекомендую! Знайшов думку з цього приводу Бориса Акуніна – по-нашому!

По поводу президентских выборов, я думаю, нам между собой спорить не придется. Ясное дело: бойкот.
Чтоб вся страна была завешана агитационными плакатами, а на участках – пустота. Только челночат автобусы с "карусельщиками", да бредут из-под палки казенные невольники, ненавидя за это унижение лично Владимира Владимировича
Джерело
http://borisakunin.livejournal.com/44822.html
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua