Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Фатімська звістка: Трагедія чи Надія?

Ігор Бурдяк | 19.02.2011 13:55

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Що каже нам Небо?

Недавно я подав інформацію про Євхаристійні чудеса світу. Там є опис 126 євхаристійних чудес. Я виділив опис лише фатімського євхаристійного чуда. Деякі читачі звернули увагу, що події в Фатімі пов"язані теж і з пророцтвами щодо Росії і просили подати інформацію про це.

Богородиця говорила з пастушками і з усім світом. Лусії, Жасінте і Франсішку Вона повеліла донести до всього людства звістку про Її глибоку скорботу, викликану гріховністю і нечистотою людей. Якщо люди не виправляться, сказала Пресвята Діва, послідує небачене покарання, яке призведе до зникнення багатьох народів.

Як ми побачимо, особливу увагу Вона приділила Росії. З Її вістки випливає, що загрожуючого покарання можна буде уникнути, якщо люди звернуться до Бога, а Росія буде присвячена Непорочному Серцю Марії, і буде введене спокутне причастя першої суботи протягом п'яти місяців...

Все, що стало відомо про ці явища в католицькому світі, привернуло величезну увагу до них і за його межами. Говорячи це, ми маємо на увазі перш за все Росію, яка ніби прокидається сьогодні і для свободи, і для релігійного життя.

Про Фатімські явища написано безліч книг – і популярних, і богословських...

У православному середовищі шанування Пресвятої Богородиці, як і раніше приносить плоди, повні чудодійної сили і обітниці. Дивним чином це шанування виражає себе мовою ікони...

Росія з її неоціненним культурним минулим – це велика нація, призначена Промислом Божим бути сполучною ланкою між Заходом і Сходом. Її народ, незважаючи на всі перипетії її історії, у своїй колективній пам'яті зберігає безмежний скарб віри та її переказів. Один з великих її міст носить ім'я святого Петра і, на думку його засновника, повинен служити "вікном у Європу". Але особливо чарівність цієї древньої культури відчутно в Москві, чия історія невіддільна від історії всієї Росії.

Весь світ, проте, проходить сьогодні період розладу і хаосу. Не минула ця доля і Росію, де люди особливо страждають від безлічі негараздів. Пресвята Діва у Фатімі, звернувши Свій материнський погляд на весь світ, особливим чином зазначила Росію, передбачивши її навернення після безлічі тяжких покарань та випробувань, які заторкнули все людство.

Щоб у міру можливого уникнути їх, наблизивши торжество Пренепорочного Серця Марії, нам слід вдаватися до засобів, зазначених Нею самою: сердечного шанування Матері Божої, молитві, покаянню, виконанню заповідей Божих. Таким чином можна буде не тільки знайти вирішення тих чи інших проблем цієї величезної країни, але разом з духовним оновленням Росії влаштується накінець і її історична доля.

Можливо, ці роздуми викличуть у когось скептичне або презирливе ставлення.Невіруючі або маловірні можуть посміятися над тим, що здасться їм настільки нехитрим, якщо не інфантильним спрощенням сьогоднішніх російських проблем. Шукати розв'язання їх у нехитрій звістці, принесеній в світ трьома неписьменними сільськими дітьми, – хіба це не безглуздя?

Так, нинішній світ настільки заплутаний і складний, що ми думаємо,ніби проблеми його неможливо розв'язати людськими засобами. Але спробуємо поглянути на них в іншій перспективі – тій, яка відкривається християнській вірі. Про це говорив ще блаженний Августин, описуючи Град Божий, тобто справді християнське суспільство. "Уявіть собі, – пише він, – армію, створену з воїнів, наділених вченням Ісуса Христа, правителів, чоловіків, жінок, батьків, дітей, вчителів, слуг, царів, суддів, платників податків та податківців, які живуть у злагоді з християнським вченням! І спробуйте (язичники) ще сказати, що це вчення протилежне інтересам держави. Навпаки, вчення це служить справжнім порятунком для держави, коли люди його цілком дотримуються".

З іншого боку, ми хотіли б запитати, чи існує така політична, громадська або економічна школа, яка, повністю відкинувши релігійну основу, цілком відмовившись від тих принципів, на які спирається описаний бл. Августином Град Божий, могла б уникнути остаточного розвалу суспільства, яке дійшло до кінця дороги на шляху невіри і корупції?

Ми сподіваємося, що, зв'язавши таким чином звістку Фатіми з актуальними проблемами Росії і всього світу, ми зуміємо краще зрозуміти те, що відкриється в наступному тексті


Це власне уривки з передмови до монографії "Фатімська новина: Трагедія чи Надія?", автор Антоніо А. Борелі.

Оригінал французькою мовою:

Antonio A. Borelli. Message de Fatima: la tragédie ou espoir?

Адреса: Lumieres sur I'Est 12, avenue de Lowendal 75007 Paris


Зміст книжки в перекладі російською мовою.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua