Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Друга Фатімська таємниця (переклад з французької)

Никита | 17.02.2011 02:12

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Пропоную вашій увазі переклад другої частини Фатімського пророцтва. Друга частина вчить, як рятувати душі з пекла і як досягти миру. Ця частина стосується Росії.

Друга Фатімська таємниця (переклад з французької)
Ви бачили пекло, куди йдуть душі нещасних грішників. Щоб врятувати їх, Бог хоче встановити у світі пошанування мого Непорочного Серця. Якщо буде зроблено так, як я кажу, багато душ врятуються і настане мир. Ця війна скоро скінчиться. Але якщо люди не припинять ображати Бога, – тоді ще за понтифікату Пія XI почнеться значно страшніша війна. Коли ви побачите ніч, освітлену нетутешнім світом – знайте, це великий знак, даний Бог про те, що Він покарає світ за його злочини – покарає війною, голодом і переслідуваннями Церкви і Святійшого Отця.

Щоб запобігти цьому, я буду просити посвячення Росії моєму Непорочному Серцю.

Якщо мої прохання будуть почуті, Росія перетвориться і настане мир.

Якщо ні – Росія буде поширювати свою оману по всьому світу, викликаючи війни і гоніння проти Церкви. Добрі люди будуть мучитися, Святіший Отець багато страждатиме, різні народи будуть знищені.

Зрештою, моє Непорочне Серце восторжествує. Святіший Отець посвятить мені перетворену Росію, і на якийсь час світові буде даровано мир.

http://fr.wikipedia.org/wiki/Secrets_de_F%C3%A1tima

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua