Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сергєй Мельнікофф: Венедіктов і інші чекісти

jurko | 8.12.2010 01:33

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Як людина, що не знає японської мови, не має права судити про красу японських віршів, так росіянам не можна розмірковувати на теми моралі і порядності.

Сергєй Мельнікофф: Венедіктов і інші чекісти
Старі новини

Як засіпалися головні "відмазувачі"! Утриманки і утриманці. Ось що пише головний крикун з оглушливою луною Олексій Венедіктов, головний чекіст радіостанції "Ехо Москви": "Ну й розкрили "кухню"... Якщо опублікувати все, що стосується Росії, нічого нового не побачите..."

Ось вторять йому чекістські люди, "правильні" "журналісти" (доводиться брати в дужки кожне слово – така дійсність у цій Богом проклятій країні) Латиніна, Делягін, Кашин, Орєх... несть їм числа... цим "освіченим чекістам".

Головна мета всього цього чекістського балагану – переконати росіян у тому, що Wikileaks просто дурепа, а її засновник – "дрібний шахрай" (т.зв. МЗС РФ саме такими словами образив Ассанжа).

Так, пане з орденом Підв'язки, нічого нового ми не побачимо. Тільки одна справа говорильня про вас на кухні, і зовсім інший колор, коли ВЕСЬ СВІТ читає ПРО КРИМІНАЛЬНИХ ВІДМОРОЗКІВ.

Якщо для вас, пане Венедіктов у цьому "нічого нового", то продовжуйте запудрювати свій народ. На вила він вас не підніме – народу, як такого, немає, а от коли ваше генетичне каліцтво стане нестерпним і випуклим, нам доведеться зі зброєю в руках заганяти вас в резервації. Бо ще через пару поколінь ви геть втратите право називатися людьми.

З цього приводу, хтось із вдумливих читачів задав питання ще одному адепта чекізму:

- Пане Орєх, скажіть будь ласка, а який у вас інтерес переконувати нас у тому, що в Wikileaks нема нічого цікавого, хоча ви могли бачити тільки малу частину документів? Вам стаття замовлена чекістами? Або ви впевнені, що у внутрішніх документах США нема нічого цікавого?

Особиста Російська Федерація

А поміж тим, мова йде про більш ніж серйозні ПОЛІТИЧНІ оцінки "великої" Росіянії.

За повідомленням британської газети "Гардіан", американські дипломати впевнені, що Росія – це бандитсько-терористична країна.

"Росія є корумпованою автократичною клептократією під керівництвом Владимира Путіна, в якій чиновники, олігархи і організована злочинність тісно переплетені одне з одним, у результаті чого створена фактично мафіозна держава", пише британська газета з посиланням на американські дипломатичні джерела в їх секретних донесеннях до Державного Департаменту у Вашингтоні.

Американські дипломатичні джерела описують ситуацію в Росії наступним чином: "Торгівля зброєю, відмивання грошей, особисте збагачення, захист для гангстерів, вимагання та виплата співучасникам злочинів незаконно добутих грошей, щільно набиті грошима валізи і таємні офшорні банківські рахунки на Кіпрі", розповідають про керівництво Росії на всіх його рівнях дипломати і вказують, що "в цій наскрізь прогнилій, корумпованій політичній російській системі одні тільки хабарі щорічно виплачуються на суму приблизно в 300 мільярдів доларів на рік".

"У Росії важко знайти різницю між діяльністю уряду і організованою злочинністю", свідчать дипломати США.

Серед найважливіших свідчень супроти Росії американські дипломати вказують на таке:

- Російські шпигуни використовують вищих ватажків мафії для проведення кримінальних операцій, зокрема, для нелегальної торгівлі зброєю.

- Правоохоронні органи, наприклад, міліція, шпигунські відомства і прокуратура фактично здійснюють рекет для кримінальних мереж.

- Всеохопне хабарництво діє в якості паралельної податкової системи і служить для збагачення міліції, чиновників і спадкоємиці КДБ, яка вступає зараз під назвою ФСБ.

- Слідчі, які розслідують зв'язки російської мафії в Іспанії, склали список прокурорів, російських офіцерів і політиків, які здійснюють операції з мережами організованої злочинності.

- Від самого моменту свого приходу до влади Путін накопичує незаконні доходи, які, згідно з різними джерелами, заховані в нього за океаном (overseas) ".

Британська газета продовжує:

"Ці звинувачення американських дипломатів були опубліковані за кілька годин до того, як Путін повинен був вилетіти до Цюріха (світовий банківський центр), проте Путін скасував свою поїздку, поскаржившись на "кампанію наклепів".

У своєму сердитому інтерв'ю CNN, яке він дав ще до останніх висунутих проти нього звинувачень, Путін засудив повідомлення американських дипломатів і попередив США, щоб ті не лізли у внутрішні справи (його особистої Російської Федерації), пригрозивши поставити світ на грянь ядерної війни!

"Я вам чесно скажу, ми (з Медведєвим) не очікували, що ця критика буде проводитися з такою самовпевненістю, з такою грубістю і, знаєте, з такою неетичністю", – зауважив Путін в інтерв'ю.

І це говорить кривавий кат і вбивця сотень тисяч людей, – обурено відзначили журналісти Кавказ Центр.

Стосовно самого Путіна і його оточення, головні звинувачення лунають із боку іспанського прокурора Хозе Гонсалеса, який понад 10 років займається розслідуванням діяльності російської організованої злочинності в Іспанії.

Іспанська влада заарештували понад 60 російських злочинців, включаючи 4 головних босів російської мафії закордоном.

У брифінгу для американських офіційних осіб у січні Гонсалес вказав, що Росія – це "фактично мафіозна держава", у якій "неможливо розрізнити між діяльністю уряду і групами організованої злочинності".

Гонсалес повідомив, що у нього є докази – тисячі записів прослуховування, накопичені за 10 років, – що деякі політичні партії в Росії працюють рука в руку з мафіозними угрупованнями.

Він вказав, що російські спецслужби організували відправку автоматів курдським угрупованням для дестабілізації Туреччини і керували поставками ракет в Іран в 2009 році на вантажному судні Arctic Sea.

На самій вершині того, що в Росії називається "вертикаллю влади", стоїть Путін, головний збагачувач у вкоріненій системі розподілу незаконних доходів, хабарництва і підозрілих контрактів.

У детальному і дуже достовірному аналізі того, як працює корупція в російській столиці, Посол США Джон Байерлі цитує джерело, який свідчить:

"Все залежить від Кремля. Лужков, а також багато мерів і губернатори платять головним дійовим особам у Кремлі".

Під Кремлем знаходиться товстий прошарокш високопоставлених чиновників – мерів і губернаторів – які збирають гроші на базі хабарів, що майже відповідає їх особистої податковій системі. На наступному рівні стоїть ФСБ, МВС і міліція, вони збирають рекет від бізнесу, як законного, так і незаконного.

"Злочинні елементи користуються дахом, який забезпечують міліція, ФСБ, МВС і прокуратура, а також урядова бюрократія по всій Москві", - зазначає посол Байерлі.

"Прямі зв'язку московського уряду зі злочинністю дають підставу деяким людям називати цей уряд дисфункціональним і говорити, що уряд діє скоріше як клептократія, ніж уряд".

Гонсалес вказав, що у ФСБ є два способи ліквідації "керівників злочинних угруповань, які не хочуть робити те, що хоче від них ФСБ". По-перше, вбити їх. По-друге, кинути їх у в'язницю, щоб "ліквідувати їх як конкурентів для ФСБ за впливи".

Іноді ФСБ поміщає ватажків мафії у в'язницю для їх же власного захисту. Більш успішні ватажки кримінальних банд можуть отримати місце депутата в російській парламенті.

"Уряд Росії ще більше розвиває зв'язки з кримінальними ватажками, створюючи їм привілеї в політиці для того, щоб надати їм недоторканність від звинувачень у рекеті", – свідчить Байерлі.

США не самотні у своїх свідченнях проти Росії. В одній американській депеші цитується керівник російського відділу британського МЗС Майкл Девенпорт, який називає Росію "корумпованою автократією".

У депешах також розкривається, що Путін заздалегідь знав про операцію по вбивству Олександра Литвиненка в Лондоні в 2006 році.

Попередній посол США в Москві Вільям Бернс пише:

"Тут усі вважають, що безпосереднім замовником вбивства є хтось із внутрішнього кругу Путіна. Тут дуже багато говорять, що це поведінка, якої й слід чекати від Кремля", закінчує свою статтю британська газета"Гардіан".

Франс-прес тим часом зробило уточнення:

"У меморандумі, надісланому в лютому цього року з американського посольства в Мадриді, цитується головний прокурор Іспанії:

"Він вказав, що Ліберально-демократична партія (ЛДП) була створена КДБ і його спадкоємицею СЗР, і відзначив, що ця партія – притулок багатьох крупних кримінальників".

Ви і ваші колеги, пане Венедіктов, лише побіжно згадуєте всі ці факти, ні словом не повідомляючи своїм слухачам і читачам про те, що Путін у глобальних масштабах обкрадає Росію і заздалегідь знав про вбивство Литвиненка. (Про те, що Путін убив Литвиненка, згадали тільки російськомовна служба Бі-бі-сі і український УНІАН).

Ви, говоряще-показуючі чекісти Росії, обмежилися лише коротким згадкою про злочини вже звільненого Путіним мега-злодія Лужкова.

З усіх питань, які широко сьогодні засуджує світ, у вас лише хихоньки та хахоньки, мавпячі кривляння Познера (потомственного члена клану НКВС), рясне слиновиділення Пушкових-Максимових, та гуркіт брязкальцями на національному, істинно російському, ТБ балагані.

А тим часом, розлючений Путін, який за влучним визначенням посла США в Москві Джона Байерлі є "головним російським псом", у нічному інтерв'ю американському каналу CNN лякає американських політиків, які критикують кривавий чекістський тоталітаризм, новою гонкою ядерних озброєнь і забороняє втручатися у внутрішні справи Росії, що стала його особистим надбанням.

В опублікованому на сайті WikiLeaks документі оприлюднені свідчення керівника оборонного відомства США Гейтса Роберта, наведені у розмові з колегою з Франції, про те, що в Росії демократія давно зникла, а влада сконцентрована в руках путінської терористичної банди ФСБ.

"Головний пес" Росії голослівно відкинув правду.

Гавкання "головного пса" на Америку в інтерв'ю американському журналістові Ларрі Кінгу опубліковане в середу на сайті каналу CNN в англійському варіанті. В ефірі каналу гавкіт Путіна з'явиться в ніч на 2 грудня.

У своєму інтерв'ю "пес" погрожує США розробити і розмістити нові атомні ракети проти США, повторивши зроблені раніше погрози путінської болонки Медведєва, вказує "Нью-Йорк Таймс".

"Головний пес" Росії розповів у інтерв'ю, що він образився, що посол США Байерлі назвав його Бетменом, а Медведєва Робіном, вказавши, що це "наклеп". Західні ЗМІ, зокрема, "Дейлі телеграф", з подивом пишуть, що Путін, як абсолютно неадекватний психічно хворий, сказав про свою образу серйозно, без жодної іронії...

Тому, якщо присниться мені в чудесному сні, як керую я розстрілом російської кримінальної банди біля Кремлівської стіни, то в першій шерензі обов'язково поставлю не Путіна з камарильєю вузьколобих пітерських пітекантропів, а "освічених" Венедіктових, Латиніних, Делягіних, Кашиних, Ернстів, Орєхів і інших жолудів, виключно зусиллями яких тільки й можливе існування Росії, як великого кримінального угрупування.

Переклад з російської за http://ipvnews.org/melnikoff_article06122010.php

jurko

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua