Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Європа стурбована...


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

...станом демократії в Україні.

Європа хвилюється...

... майбутніми місцевими виборами.


Європа стурбована...
Іч як захвилювалась. А як затурбувалась. Тільки листи пишуть та виступають. І рейтинги складають. Де нас постійно опускають в цих рейтингах нижче плінтуса. Формально європейські та світові експерти нас правильно опускають. І в перейми європейської спільноти можна було повірити, якщо б не одне але.

Двадцять років Україна не може вилізти на світло і отримати своє місце під сонцем. Двадцять років Європа нас мала за дурнів. Отримавши в 1991 році такий унікальний шанс при розвалі Радянського Союзу, – розширити свою сферу впливу, вона не скористалась ним і лишила Україну на закуску Росії.

Сотні делегацій, зустрічей, робочих груп, нікому непотрібних постанов, концепцій, наукових праць за ці роки були лише бутафорією. Насправді Європі ми даром не потрібні. Ми їм потрібні лише як буферна зона, замінована територія, яка б була запорукою безпеки від російського медведя. Ми потрібні їм як країна з керованою зовні демократією, країною яка буде вічно розвиватися, щоб з голоду не передохли і щоб не дуже в люди вибились. За таких умов пани європейці будуть відчувати себе вищими над такими затурканими туземцями. З цією метою вони вкладають гроші в розвиток партнерських стосунків, щоб відслідковувати можливі загрози для економіки Євросоюзу та їх швидко усувати, як з сільським господарством і цим мораторієм на продаж землі, наприклад.

Але європейці не сподівались, що Україна так швидко може розвернутись до них тим місцем, яким європейці звикли дивитись на Україну. А вони ж сподівались перевести в Україну шкідливі підприємства, тобто інвестиції, та й землі трохи прихопити. А тут така критична ситуація з демократією.

Тому, коли сьогодні європейці турбуються нашою демократією, то не слід їм вірити відразу. Вони переймаються лише за себе, за свій спокій. Коли був шанс швидкими темпами витягнути Україну з цього радянського болота і забезпечити собі спокій, а це – безвізовий режим, зона вільної торгівлі, створення умов до спільної митної політики і т.д., Європа нас годувала своїми резолюціями.

Сьогодні Україну асфальтують ті, що несуть спокій країні, команда тупих свинят, підсвинків та хряків. Європа може скільки завгодно хвилюватись та висловлювати стурбованість, це нічого не змінить. Росія висловлює захоплення рівнем демократії в Україні та проведеними реформами. Асфальт завозили з Росії, а його якість має вищий ступінь захисту від демократії...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua