Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Президент РФ Медведєв: "А мне всё время хочется сказать: наш единый народ"

Никита | 4.10.2010 17:37

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
0

Кремль ніколи не визнавав ні Білорусь, ні Україну насправді незалежними від себе державами. З точки зору Медведєва, Лукашенко (як у свій час і Ющенко) повинен керуватися у першу чергу не інтересами своєї держави, а інтересами держави РФ. У кращому випадку – інтересами взаємовідносин з РФ.

Президент РФ Медведєв: ''А мне всё время хочется сказать: наш единый народ''
Третього жовтня Медведєв зробив заяву "по Білорусі". Він звинуватив президента Лукашенка у безчесності, у нездатності дотримувати своє слово. Головне ж звинувачення – у тому, що нібито вся передвиборна кампанія в Білорусі побудована на антиросійській риториці ("... в адрес России и её руководства идут потоки обвинений и брани. На этом построена вся избирательная кампания Лукашенко").

Коротко кажучи, головний посил заяви Медведєва звучить для нас дуже знайомо: з "действующим руководством Белоруссии" нормалізувати відносини неможливо. Потрібно відсторонити Лукашенка від влади і вибрати (призначити??) іншого президента. Крапка.

Ну що ж, Кремль ніколи не визнавав ні Білорусь, ні Україну насправді незалежними від себе державами. З точки зору Медведєва, Лукашенко (як у свій час і Ющенко) повинен керуватися у першу чергу не інтересами своєї держави, а інтересами держави РФ. У кращому випадку – інтересами взаємовідносин з РФ.

А як можна пояснити собі і всьому світу таку вимогу?

Дуже просто:

"По моему глубокому убеждению, наша страна всегда относилась и будет относиться к белорусскому народу как к самому близкому своему соседу. Нас объединяет многовековая история, совместная культура, общие радости и общее горе. Мы всегда будем помнить, что наши народы – а мне всё время хочется сказать: наш единый народ – понесли огромные потери в ходе Великой Отечественной войны. Вместе мы прошли и через страшные тяготы коллективизации, голода, репрессий."

Медвевєву весь час хочеться, щоб не було окремого білоруського народу. Щоб був "наш єдиний народ".

Не сумніваюся, що подбні бажання в нього і стосовно українського народу.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua