Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Эхо Москвы – Украина. Новый проект / UA

Никита | 5.09.2010 22:40
Новий проект "Еха Москви" ще раз засвідчує народну мудрість:
"Російський демократ закінчується там, де починається українське питання"
Коментарі
ЗаХар   | 5.09.2010 23:01
А якщо зважити, що й "демократи" вони надто... "суверенні"...:)
Vladimir   | 5.09.2010 23:14
Никита, а что Вам дало основание для такого выода? По-моемуЮ нормальный проект, в дузе Эха. Где там окончание демократии?
Никита   | 5.09.2010 23:24
Vladimir:

что Вам дало основание для такого выода?
Та кожний другий матеріал. Ось хоча б це: Проект Украина: Стала ли Украина независимой страной?
Vladimir   | 5.09.2010 23:56
Никита:
Вам не понравилось мнение обозревателей или сам прокт Зха?
Проекто вполне салансированный. Они всегда по каждому поводу дают 2 мнения. И по поводу Украины есть проукраинское мнение и антоиукраинское.
Что касается стеба Ганапольского, он неприятен. Но у человека своя история.
Никита   | 6.09.2010 00:29
Vladimir:
"Російський демократ закінчується там, де починається українське питання"
"Русский демократ (вариант – интеллигент) заканчивается там, где начинается украинский вопрос"

Я розумію цю приказку так: росіяни (у тому числі й російські демократи і ліберали) у переважній більшості просто не сприймають незалежність України. Всі їхні прекрасні демократичні і ліберальні ідеї миттєво зникають, коли мова заходить про незалежність України від Росії. І на цьому проекті Еха кожний другий матеріал засвідчує це.
Vladimir   | 6.09.2010 00:41
Никита:
Еще раз. Эхо всегжа жает разхнные мнения. Не только демократов. Ну какой демократ Зюганов или Проханов, которым они также дают слово. А то, что дают, у них стандарт такой. Я не виду тут какого-то наезда на независимость Украины.
Вам м.б. неприятно, что они дают слово таким людям на радиостанции, которая счиатется демократической. Но они же и в других случаях поступают также. Это стандарт демократии – дать слово и тем, кто говорит неприятные для вас вещи.
Вы знаете его позицию по маршам несогласных, например. Он их не одобряет и дает слово и участникам, и противникам.
Я не вижу тут окончания российской демократии.
Никита   | 6.09.2010 00:48
Vladimir:
они дают слово таким людям на радиостанции, которая счиатется демократической.
Байдуже до думки Зюганова і Проханова.
Маю на увазі виключно тих людей, які вважаються демократами і лібералами.
Той самий Ганапольський.
Юрій Шевчук, який для Росії і росіян наразі взагалі зразок демократичності – а згадайте його вояжі по Україні!
Никита   | 6.09.2010 00:51
Vladimir:
И по поводу Украины есть проукраинское мнение и антоиукраинское
Два запитання:
1) що означає антиукраїнська думка?
2) як людина, що називається демократом і лібералом, може мати антиукраїнську (чи антипольську, антиєврейську чи будь-яку антиіншоїнації) думку?
Никита   | 6.09.2010 01:26
Уточнення про вояжі Шевчука: маю на увазі участь Шевчука у травні 2008 року в компанії Андрія Кураєва у "всеукраинском музыкальном туре в честь 1020-летия Крещения Руси", де він активно пропагував МП і ідею "русского міра".
Улас Золотоноша   | 6.09.2010 10:02
Володимире, Нікіта має, здається, задавнену "хворобу" – вишукує причини там, де їх немає...
Vladimir   | 6.09.2010 11:04
Никита:
Шевчук и Ганапольский – не антиукраинские. Но попытки сформулировать укаринскую идентичность через противопоставление России одного огорчают, у другого вызывают стеб. Они не видят всех внутренних процессов в Украине. А украинцы не видят, как их дискуссия выглядит извне.
Никита   | 6.09.2010 14:33
Vladimir:
Но попытки сформулировать укаринскую идентичность через противопоставление России одного огорчают, у другого вызывают стеб.
Я саме про це і кажу.
Спроби відокремити свою ідентичність від російської ("Україна – не Росія") одного засмучують, у другого викликають стьоб, у третього – неприховану агресію... і пішло-поїхало.
Никита   | 6.09.2010 14:34
Vladimir:
А украинцы не видят, как их дискуссия выглядит извне.
А мусять?
Мусять звіряти свою дискусію з тим, як на неї дивляться з Кремля?
Vladimir   | 6.09.2010 15:48
Никита:
]А мусять?
Мусять звіряти свою дискусію з тим, як на неї дивляться з Кремля?
Ответ на 1-й вопрос – желательно.
Ответ на 2-й вопрос Нет.
Но не вполне понятно, причем тут Кремль? Ганапольский или Шевчук из Кремля смотрит?
Поверьте, если бы Вам показали страну (абстрактную), в которой вроде приличные, образованные люди обсуждают то, что тут у нас, ВЫ бы тоже странно прореагировали.
Никита   | 6.09.2010 16:06
Vladimir:
Но не вполне понятно, причем тут Кремль? Ганапольский или Шевчук из Кремля смотрит?
Дозвольте питанням на питання: а чим принципово позиція Ганапольського чи Шевчука (по відношенню до України) відрізняється від офіційної кремлівської позиції?
Адже в основі цієї позиції – несприйняття незалежності України. Ганапольського від одного цього слова корчить, а Шевчука висловлювання 2008 року на цю тему теж можна пошукати, якщо треба...