Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Знайомтесь, провидець Медведєв, Президент Росії.


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Пригломшлива новина!

Знайомтесь, провидець Медведєв, Президент Росії.
Приголомшлива новина на яку не звернули належної уваги, а було слід звернути, бо після цього вся благодать сконцентрувалася в районі Кремля. Більше благодаті нікому не лишилося, вся вона буде допомагати Кремлю і Росії.

А новина полягає у наступному: На Спаській башті Кремля встановили ікону Спаса Смоленського. Ну встановили, і що з того, спитаєте ви? Цікавим є те, що ікону встановлювали на Кремлі, тому його величність Президент Московії і всієї Росії товариш Медведєв також був присутній під час цієї події.

І товариш Медведєв після встановлення був вимушений заявити наступне (даю мову оригіналу, щоб не було звинувачень на переклад):

"Я уверен, с момента обретения и освящения этих икон, восстановления справедливости наша страна получает дополнительную защиту, а стало быть, все присутствующие здесь, все молящиеся и все любящие нашу страну".

Бідні американці вкладають мільярди доларів, щоб отримати додатковий захист, а тут все виявляється просто, – одна ікона Спаса Смоленського. Але чи додасть вона розуму чиновникам Кремля на чолі з товаришем Медведєвим? Чи додасть вона розуму товаришу Путіну? Чи зможе Спас Смоленський навернути Росію на правильний шлях?

Гадаю, що ні, бо разом зі Спасом Смоленьским в Кремлі лежить покійник. Якому поклонялось кілька поколінь. Він продовжує лежати в Кремлі пропагуючи культ смерті та тягнучи Росію в темну сторону. Чому Путін досі не поховав Ульянова та не дав спокій його душі та Росії загалом? Можливо, що якась чорна магія присутня в Кремлі, але до чого тоді віра і Спас Смоленський?

А взагалі якось воно дивно, з однієї сторони російські керманичі через трупи з руками по лікоть у крові керують Росією, а з іншої сторони сподіваються отримати додатковий захист. Не до добра це все...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua