Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/foreign/4bf560f8a9242/

Обама антихрист і єврей вбив муху вітаючи Януковича.

Скакодуб Андрій Васильович | 20.05.2010 19:19

Після обрання Обами світ чекав від нього дива, а Обама чекав невідомо чого і продовжує це робити. Така тиша не могла не лишити по собі наслідків і геополітична ситуація в світі почала кардинально змінюватися.

 Обама антихрист і єврей вбив муху вітаючи Януковича.
На слово "Обама" Yandex видає кілька варіантів пошуку, тому така алогічна назва матеріалу викликана передовсім запитом інтернеткористувачів. Але навіть в такій алогічності можна щось відшукати, можливо навіть зміст дня сьогоднішнього.

Після обрання Обами світ чекав від нього дива, а Обама чекав невідомо чого і продовжує це робити. Така тиша не могла не лишити по собі наслідків і геополітична ситуація в світі почала кардинально змінюватися. Не будемо аналізувати геополітику загалом, – нас цікавить ситуація в Україні. Я не є фахівцем в цих питаннях, але навіть мені зрозуміло, що ми є іграшкою для Заходу у боротьбі з Росією.

Після 1991 року американські Джорджи зробили все необхідне, щоб Україна так і залишилась країною, що розвивається, і відібрали все, що могло дати нам можливість стати повноцінним гравцем на світовій арені. Кравчук, як добрий дядько всім повіддавав все, що просили, – бо ми ж хотіли стати демократичною державою, ми хотіли вчитися, а тому довіряли всім, і віддавалися всім по черзі.

З приходом Кучми Україна стала на шпагат і стала демонструвати вишукані елементи еквілібристики. З однієї сторони ми продовжували бути братами – слов'янами, з іншої ми намагалися постійно робити вигляд, що нас чекають в Євросоюзі та в світовому співтоваристві, тільки б ми цього захотіли. Ми їздили до Європи, приймали делегації, наближались до європейських цінностей та стандартів. Крім офіційної балаканини далі ми не просунулись ні на йоту.

Після 2004 року вся Європейська спільнота нам, українцям, плескала в долоні, пишалась нами та всіляко робила вигляд, що вони з нами, вони нам допомагають налагоджувати демократію та наближати себе до себе. Помаранчевого українського політика дуже люб'язно приймали і думалось – гадалось, що така ситуацію буде вічною. Але ні, пройшло трохи часу, Захід в нас "розчарувався", а ми лишились біля розбитого корита.

Ми, українці, чомусь сприймаємо можливість інтеграції в ЄС та НАТО, як доконаний факт. Тільки ось ми проведемо референдум, проголосуємо, як слід і все вже відбулось, – ми члени Європейського Союзу. Всі суперечки, весь конфлікт інтересів нашого політикуму обертається навколо цієї дилеми. Ми дебатуємо, збиваємо лоба, доказуючи, що ЄС – це те, що нам потрібно або непотрібно. А насправді все виглядає не так. Ми немов би дивимось на світ через викривлене вікно, не бачимо реальності.

В дійсності нас там ніхто не чекає, ми нікому не потрібні, крім наших братів з нагайкою та автоматом Калашнікова, саме їм ми потрібні для того, щоб почувати себе державою.

Мене завжди дивувала політика Європейського Союзу по відношенню до України. Та дайте нам можливості: відсутність візового режиму, офіційне працевлаштування, зону вільної торгівлі та ще кілька угод та ми б за кілька років без всілякого членства досягли б неможливого. Хто їм заважав це робити? У відповідь, крім ля-ля-тополя, – НІЧОГО. Є ні, кілька резолюцій, по голодомору та Бандері. Оце їх відповідь. Такі вони ці європейські цінності. У цих цінностей є кілька облич. З ранку вони заграють з Росією, закривають очі на геноцид в Чечні та репресії проти опозиції і журналістів, в обід вони обіцяють нам інтеграцію, а ввечері тикають нас в свою багно, і кажуть, які ж ми свині.

З приходом Обами, Росія робила і робить все, що завгодно, це для них наче подарунок долі. Якщо так піде далі, то з його приходом Росія дійсно має всі шанси стати повноцінною імперією.

Останні кілька днів після довгої мовчанки Заходу почалося масове інформаційне бомбардування України. Як по команді повилазила ціла купа західних очкастих експертів і почали триндіти про те, що Україні вже нічого не світить, і взагалі звати нас ніяк. От сьогодні, наприклад, якийсь Семюел Чарап у коментарі "Голосу Америки" розкрив майбутні "перспективи" України. З кожним днем градус заяв та інформації буде збільшуватись, а пристрасті навколо України лише розпалюватись. Начеб то вони сиділи всі спали, а тут попросинались, і НА – Україна віддала частину свого суверенітету.

Сьогодні дійсно страшно, бо надія може бути тільки на себе і на Бога. Все зайшло надто далеко. Поки Росія за допомогою зброї розчищає собі життєвий простір для своїх майбутніх володінь, Захід продовжує звичну для себе політику – гру в слова. Втрачає не тільки Україна, втрачає і ЄС і весь світ. Нова реальність формує світ. І схоже Україні в ній немає місця...

...17 червня 2009 року Обама вбив муху в прямому ефірі. Підтримка Обамою абортів та однополих браків асоціювало його з Анихристом, а 11 лютого Обама привітав Януковича з обранням Президентом України і дав високу оцінку демократії в Україні...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua