Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Освітою Київщини зацікавився Світовий банк

Сашко | 19.10.2009 12:07

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Зустріч заступника голови Київської облдержадміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики Валерія Кондрука із представником Світового банку Хуаном Дієго Алонсо відбулася 15 жовтня в приміщенні КОДА

Зустріч заступника голови Київської облдержадміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики Валерія Кондрука із представником Світового банку Хуаном Дієго Алонсо відбулася 15 жовтня в приміщенні КОДА. Основним питанням зустрічі був аналіз досягнутого прогресу у впровадженні проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні".

"- Для нас вирішення питань освіти області є пріоритетним. Київщина є одним із лідерів у державі в питаннях оптимізації системи освіти. Ми хочемо зробити її ефективною і робимо це," – зазначив Валерій Кондрук. Наразі дуже важливим є розвиток професійно технічної освіти в регіонах. Із 1 січня фінансування цих навчальних закладів буде передане обладміністрації, що має позитивно вплинути на подальший розвиток даного сегменту освіти в області.

Ситуація, що існує в освіті України потребує глибокого оновлення системи фінансування. Саме тому за сприяння КОДА на території Київської області будуть впроваджуватись проекти Світового банку за для покращення стану навчання для дітей.

"- Основне наше завдання – позбутися невідповідності між потребами системи освіти на місцях та їх фінансуванням. Зараз у нашому пілотному проекті задіяно 6 областей, але якщо виникне зацікавленість решти областей, зокрема й столичного регіону, у співпраці, то ми зможемо розробити новий проект для України," – зазначив спеціаліст з економічних питань Світового банку Хуан Дієго Алонсо.

Мережа професійно-технічних навчальних закладів здатна забезпечити потреби регіону в робітничих кадрах, тому залучення іноземних інвестицій для розвитку інфраструктури навчально-виховних закладів є актуальним та необхідним.

Надалі планується тісна співпраця КОДА зі Світовим банком за для покращення рівня освіти в області.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua