Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Третій дипломатичний десант Ліги "ДИПКОРПУС"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

В часі проведення Дев'ятої наради керівників закордонних дипломатичних установ України, до Києва прибув і традиційний осінній дипломатичний десант з Маріупольської штаб-квартири Ліги "ДИПКОРПУС"

Третій дипломатичний десант Ліги ''ДИПКОРПУС''
Легати "ДИПКОРПУСУ" вирішували одразу 2 стратегічних завдання: залагоджували поточні справи Ліги та підвищували власний професійний рівень, як фахівців-міжнародників. Дипломатичні десанти Ліги стали чудовим інструментом вдосконалення фахових навичок легатів, що навчаються на спеціальності "Міжнародні відносини" у Маріупольському державному гуманітарному університеті.

Першим об'єктом дип-десанту (не рахуючи представництва транснаціональної корпорації "МАКДОНАЛЬДЗ" на ст. метро "Вокзальна:) стало Бюро інформації Ради Європи – давній добрий партнер Ліги.

Традиційно учасники дип-десанту отримали цікаву пізнавальну інформацію про діяльність Ради Європи та її проекти в Україні, збагатили свої знання про інструменти верховенства права та правозахисної діяльності.

Другим об'єктом візиту стала Верховна Рада України, де саме проходили парламентські слухання на тему: "Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці". Дана тема особливо небайдужа легатам з Маріуполя, зважаючи на широкий спектр трудової міграції та міжнародні зв'язки міста.

На десерт першого дня дип-десанту залишалися відкриття Днів Куби в Україні в галереї "Печерська" та нічний Київ.

Другий та завершальний день візиту був присвячений самостійній роботі легатів в тематичних секторах: висвітлення презентації економічних прогнозів у Представництві Світвого Банку, прес-конференції Леоніда Кучми у режимі відеомосту на тему наступних президентських виборів, прес-конференції з питань зміни євро-атлантичного вектору України, Українського форуму з відновлювальної енергетики та Україно-Арабської конференції з питань економічного співробітництва. Зазаначені заходи знайдуть своє відображення на сторінках інтернет-часопису "ДИПКОРПУС".

Загалом 3-ій осінній дипломатичний десант Ліги "ДИПКОРПУС" до Києва візит приніс велику кількість позитивних вражень та корисних знань та викликав нову хвилю завзяття до роботи у Маріупольській штаб-квартирі Ліги "ДИПКОРПУС".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua