Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А, соціації...

Ант. | 5.04.2009 11:08

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Кілька асоціацій з приводу інтерв'ю пана Литвина московському радіо...

...

Соціація – мікроасоціація, таксономічна одиниця рослинності... в асоціації соснового лісу з лишайником існують соціації: сосна з одним лишайником і сосна з іншим лишайником... (вільне викладення значення терміну)

...


"Російський Чорноморський флот міг би стати одним з гарантів безпеки України" заявив народний депутат України Володимир Литвин 4 квітня в інтерв'ю радіо "Эхо Москвы". Ця, так би мовити, новина ("так би мовити" – бо не вперше у виконанні пана Литвина) подається на сайті "Эха Москвы" як позиція голови Верховної Ради України.

З приводу вищеозначеної новини виникло одразу кілька асоціацій.

Асоціація перша. Прийшов чоловік до жінки... Ні, не так, – прийшов мужчина не до своєї дружини. І, як водиться, тільки почали вимальовуватися ніжні стосунки, а тут стук у двері. Діватись нікуди: мужчина стрибає з балкона. Летить він донизу і думає: "щоб ще хоч раз до чужих жінок – та ніколи!". Аж тут внизу купа піску – не розбився. Встав, коліна струсив і каже: "Як страшно, то всілякі дурні думки в голову лізуть".

Схоже, подібне справедливе не тільки при "походах" окремих "мужчин" до чужих дружин – справедливе і для окремих політиків при наближенні перевиборів. Співпадіння чи інстинкт самозбереження?

Асоціація друга. Зважаючи на скромне останнє прохідне місце Блоку Литвина в діючу Верховну Раду – "втопаючий хапається за соломинку". Ну дійсно, яка може бути гарантія безпеки України від російського Чорноморського флоту. Чи не така сама, як Кубі від бази Гуантанамо або Японії від Окінави? Чи може за зразок гарантування безпеки треба вважати похід російського Чорноморського флоту до берегів незалежної Грузії – просто в її територіаліні води?

Звичайно, маючи найменшу в Раді фракцію дуже хочеться виплисти і на наступних виборах, але шукаючи рятівну соломинку як би з остраху не сплутати корабель з якорем – останнім, як відомо, користуються лише в затопленому стані.

Асоціація третя. І знову про соломинку, але вже з іншого боку. Схоже, що не тільки Литвин хапається за соломинку – російський Чорноморський флот в Севастополі, але й Росія хапається за Литвина. І дійсно, за Януковича і Тимошенко вже хапались – виявилось марно, то чи не настала черга Литвина? І якщо Литвин – соломинка, то хто потопаючий? Хто потопає? – Росія чи тільки російський Чорноморський флот? Не знаю, як Росія, але якщо в 2017 російський флот з Севастополя таки зможуть вивести, то самостійно базу флоту зможе покинути лише один російський корабель – десантний "Азов", все інше – металобрухт, в тому числі і єдиний "на плаву" російський в Севастополі підводний човен, здатний пересуватись лише в надводному стані (http://www.navy.ru/news/vpk/index.php?ELEMENT_ID=20094).

Отже, чи зможе потопаючий флот втриматись за Литвина?

Асоціація четверта. "- Доктор, в мене снід, що робити? – Поприймайте земляні ванни. – Допоможе? – Ні, але до землі звикните".

Як відомо, Голова Верховної Ради виступає в статусі Голови Ради лише в передбачених законом випадках, в інших випадках він має статус народного депутатата або навіть звичайного смертного – пересічного громадянина своєї держави. Оскільки закон України мовчить щодо повноважень Голови Ради стосовно інтерв'ю російському радіо, схоже, що пан Литвин прилаштовується до нового статусу: рядового народнного депутата або й того більше – звичайного смертного.

Соціації, одним словом – і в світі рослин хочуть жити, що ще сказати...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua