Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

ЄС звинуватив "Ізраїль" в анексії Східного Єрусалиму

jurko | 9.03.2009 17:26
Представники Євросоюзу звинувачують сіоністський режим в анексії Східного Єрусалиму. На думку ЄС, це робиться за допомогою розширення т.з. "поселенського руху", руйнування будинків палестинців, блок-постів і дискримінаційної політики, повідомляє британське видання Guardian.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 9.03.2009 17:34
Держава Ізраїль – член ООН і багатьох міжнародих інституцій, тож слід з повагою відноситися до інших законних держав.
jurko   | 9.03.2009 17:42
Улас Золотоноша:
Ізаїль в носі мав суверенітет інших держав, у тому числі й України. Згадаймо хоча би демонстративне невизнання Голодомору геноцидом чи справу з вивезенням фресок Бруно Шульца з Дрогобича до Яд Вашем. Протріть очі, може зрозумієте, що роль шабес-гоя не така вже й почесна. Або, пам'ятаючи про Шевченківські дні, згадайте хоча би Ярему.
Никита   | 9.03.2009 18:03
jurko:
"Коли гризуться два крокодили, не варто намагатися їх розбороняти" (с) африканське прислів"я). А втручатися в цю бійку на боці одного з них??? може б, не варто, а?
Улас Золотоноша   | 9.03.2009 18:07
Шановний, далеко не всі в Ізраїлі запеклі сіоністи-імперіалісти. Невже Ви забули чи не хочете знати, що там існує і впливає на всі процеси надзвичайно сильне проросійське лоббі – і в парламенті. і в уряді, і в армії?.
Ваш надмірний, перепрошую, екстремізм (іншого слова я не можу підібрати) лише на шкоду Україні.
А співати осани палестинським головорізам, які також не без допомоги тієї ж Росії нахабніють, також Вам не личить...
  | 9.03.2009 19:18
Дєдушко, знов нараду всунь рачки проводиш? Ох яка ж гарна парсуна дєдушко в смітнику пише листи в правду. Ша? Виклянчив, шоб її видалили і знов чекаєш на милість Бабуїна. Чекай, тільки-но нажрешся – зразу отримаєш.
Улас Золотоноша   | 9.03.2009 19:31
Нічого, невдовзі вами займуться серйозно. Ти навіть уявити своїм гнилим качаном не зможеш...
Victoria   | 9.03.2009 20:31
Великій ПЛЮС.
  | 9.03.2009 21:45
Улас Золотоноша:
Нічого, невдовзі вами займуться серйозно. Ти навіть уявити своїм гнилим качаном не зможеш...
Ти шо, вже всі свої пусті пляшки здав і хватило занести в управу?
jurko   | 9.03.2009 21:54
Никита:
Це не втручання в бійку, а просто спроба донести до читачів сайту правдиву інформацію і висловити моральну підтримку тим, кого вважаю жертвами агресії.
Victoria:
Тішуся і дякую.