Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ось який він 2009!

Юрій Самсон | 8.01.2009 13:34

18
Рейтинг
18


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
4

Нарешті Україна на їх щорічне: "А у нас у надрах газ!", знайшла таку очевидну, але невимовну впродовж 17 років риму: "А у нас газопровод, вот!"

Ось який він 2009!
Містика чисел та мір – одна додаткова секунда, а такі перспективи зміни геополітичної осі, такі перспективи якісної зміни місця України в Світі.

Схоже з настанням нового 2009 року Україна позбулась однієї з останніх своїх фобій – боязні вентиля! Відтепер ця фобія перекочовує в підсвідомість наших сусідів. І не тільки східних...Якщо ми навчимось жити без цієї фобії, то схоже на декілька років станемо господарями становища в регіоні. В свою чергу, якщо новий президент України, обраний невдовзі, використає цей час на укріплення внутрішньополітичної стабільності та зовнішньополітичної незалежності, 2009 рік має всі шанси стати переломним роком в нашій модерній історії.А рік минулий стане останнім роком гегемонії Росії в регіоні. Прощавай високосний 2008!

Тож найближчий період ми таки маємо шанс побудувати рівноправні стосунки з тими, хто так наполегливо прагнув встановити з нами стосунки сімейні, а точніше статеві.Нарешті Україна на їх щорічне: "А у нас у надрах газ!", знайшла таку очевидну, але невимовну впродовж 17 років риму: "А у нас газопровод, вот!"З падінням цін на нафту та прохолодним витверезником, що його організували РФ та Україна європейським споживачам російського газу, що неминуче призведе до швидкого та значного скорочення його споживання в Європі, Росія вкотре за останні 100 років стоїть на порозі повного розвалу.

Звідси регіональні бунти з явно самостійницькими вимогами окремих "суб'єктів федерації", які за територіями та ресурсами можуть дати фору не тільки окремим державам ЄС, але й самій етнічній Росії (Залісся-"Нєчєрнозємя").Звідси різки втрата популярності останнього російського диктатора Путіна, популярності, що ще рік тому здавалась глибою.Звідси й безпомічність їх пропаганди. Саме якась панічна нездатність, розгубленість прослідковуються в усій їх пропаганді останніх двох тижнів, щось подібне було в СССР 1987-91 років. Але, схоже, нині події розвиватимуться більш стрімко.

Найсвіжіший приклад – останнє повідомлення на офіційному сайті декоративного президента РФ. Хотів було дати лишень посилання, але цей сайт так по-дурному зроблено, що "новина" постійно втікає з посилання, тому подаю її текст повністю:7/I-2009

21:00

среда Состоялся телефонный разговор Дмитрия Медведева с Президентом Украины Виктором Ющенко.

В ходе разговора Президент России обратил внимание Президента Украины на следующее:

1. Вопрос поставки газа для европейских потребителей и газовых отношений России и Украины не является политическим. Для России это вопрос выполнения экономических обязательств. Но, к сожалению, эта проблема стала заложником разногласий в руководстве Украины и его неспособности принять адекватные решения в сложившейся ситуации.

2. Россия не выходила из переговоров с Украиной и готова к их возобновлению в любой момент. Президент России призвал Виктора Ющенко дать необходимые инструкции на эту тему правительству и энергетическим властям Украины.

3. Для восстановления поставок газа украинским потребителям необходимо заключение контракта между ОАО "Газпром" и НАК "Нафтогаз" Украины. Цена на газ должна быть рыночной, соответствовать сложившемуся в Европе уровню цен на газ и определяться по формуле цены. Никаких скидок и льгот не должно быть вообще.

4. Было обращено внимание Президента Украины на то, что европейские потребители не получили газ, поставляемый транзитом через территорию Украины, ввиду противоправного присвоения газа украинской стороной. Такая ситуация не соответствует имеющимся соглашениям между Россией, Украиной и европейскими потребителями, а также иным международным договорам.

5. Президент России отметил, что долговая проблема не урегулирована. Задолженность должна быть погашена украинской стороной в полном объёме и в кратчайшие сроки.

6. Для возобновления поставок газа необходимо создать контрольный механизм, который должен включать в себя представителей двух газовых компаний, представителей энергетических властей Украины и России, наблюдателей от Евросоюза, а также представителей международных юридических фирм, обеспечивающих защиту интересов ОАО "Газпром" и НАК "Нафтогаз" Украины.

Президент России призвал Виктора Ющенко к незамедлительным действиям с целью достижения необходимых договорённостей и немедленного возобновления транзита российского газа европейским потребителям.

Разговор состоялся по инициативе украинской стороны.


Складається враження, що Ющенко тільки для того телефонував Медвєдєву, аби вислухати інструкції путінської маріонетки, при цьому, судячи з повідомлення Кремля, сам нічого не сказав.Така сміховинна спроба створити ілюзію значимості Медвєдєва ще більш ущербніша з огляду не так на очевидний провал російського газового шантажу України та ЄС, як на те, що всі в РФ, і регіональні еліти і пролетарі і сам Медвєдєв точно знають що його значимість вимірюється трьома ємкими літерами...

"ВВП", звісно, а ви що подумали?Отже, маємо кризу пропаганди, що для тоталітарного режиму, і російський тут виняток не становить, є однозначною ознакою клінічної смерті.

То таки Путін – капут? Схоже, як кажуть у нас в Одесі: "Таки да!"P.S.: Знайшов прецікавий дитячий малюнок – один з номінантів на перемогу конкурсу "Путін очима дітей", що проводився в РФ понад рік тому. Малюнок називається: "Путін цілує хреста". Пройшло небагато часу і навіть таке зображення сприймається двозначно...Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua