Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як вибрати оптимальний спосіб відстеження поштових відправлень?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Послугами транспортних компаній сьогодні користуються мільйони людей по всьому світу.


Це пов'язано з безперервними процесами глобалізації бізнесу, а також динамічним розвитком міжнародної торгівлі в більшості країн. Розглянемо існуючі сьогодні способи відстеження поштових відправлень по трек-номеру посилки і виберемо найбільш зручний і ефективний варіант для використання "на кожен день".

Сайт перевізника або інтернет магазин

Найбільш поширений спосіб моніторингу місця знаходження поштових відправлень – це використання вбудованих сервісів на сайтах самих транспортних компаній, що надають послуги перевезення посилок. Наприклад, для тих, хто хоче відстежити посилку нова пошта пропонує ввести номер на офіційному сайті компанії і побачити, де знаходиться посилка в даний момент. Однак цей спосіб відстеження локації відправлень підходить не всім і не завжди. Наприклад, в разі міжнародної доставки одна і та ж посилка може перевозитися силами кількох перевізників, і кожен з них буде привласнювати вантажу свій власний унікальний номер. Відповідно, одержувач просто не буде його знати і не зможе отримати достовірні відомості про стадії доставки та місцезнаходження посилки в даний момент. Іноді відстежувати знаходження замовлення можна на сайті самого інтернет магазину (продавця), але інформація там часто оновлюється із запізненням, тому не дає об'єктивної картини того, що відбувається в кожен момент часу.

Спеціальні онлайн сервіси моніторингу

Практика показує, що стежити за переміщенням посилок в просторі і часі найзручніше за допомогою спеціальних онлайн сервісів, таких як, наприклад, posylka.net. За допомогою даного популярного сервісу міжнародного моніторингу посилок можна легко відстежувати місцезнаходження відправлень не тільки в будь-якому місті країни, але і в будь-якій точці світу. Вихідними даними для пошуку відправлення є стандартний трек-номер, який надає відправник товару (продавець). Для користувачів мобільного інтернету сервіс випущений в формі зручних безкоштовних додатків для App Store і Google Play. Браузерна версія, а також спеціальне розширення для браузера, роблять використання сервісу на комп'ютері максимально зручним, простим і інтуїтивно зрозумілим. Примітно, що сервіс Posylka.net співпрацює з більш ніж 800 міжнародними транспортними компаніями та поштовими службами на всіх континентах, завдяки чому користувачі можуть швидко дізнаватися про знаходження своїх поштових відправлень абсолютно в будь-якій точці країни і світу.
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua