Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

SMM-просування. Як "розкрутитися" в соціальних мережах?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У сучасних реаліях ведення бізнесу та його рекламу неможливо уявити без створення майданчика для просування бренду в соціальних мережах.

Уся справа полягає в тому, що саме соцмережі дозволяють при мінімальних витратах достукатися до цільової аудиторії, закриваючи ключові потреби сучасного бізнесу.

Про те, як комплексно підійти до питання просування за допомогою соціальних платформ, розкажуть фахівці діджитал-агентства Ланет CLICK.

Переваги просування в соціальних мережах


SMM являє собою маркетинг у таких найбільш поширених в нашій країні соцмережах, як Instagram, Facebook, YouTube, Twitter та інших.

Так, наприклад, наразі одним з найкращих майданчиків є Інстаграм, просування в якому може принести істотний приріст аудиторії і стрімке підвищення кількості продажів.

Розкрутка Інстаграму, як і інших соціальних медіа, вимагає комплексного підходу, а не стихійних дій, так як лише у такому разі буде гарантований позитивний результат.

Щоб повною мірою зрозуміти, наскільки вашому бізнесу необхідне СММ просування, відзначимо кілька його безперечних переваг:

- можливість заявити про себе широкій аудиторії, що підвищить впізнаваність бренду;
- утримання вже наявних клієнтів, зацікавлених продовжувати з вами співпрацю;
- відмінний інструмент для зворотного зв'язку від клієнтів;
- створення позитивного іміджу компанії задля підвищення рівня довіри;
- ефективний спосіб прорекламувати новий продукт, що у свою чергу підвищить попит на нього в пошукових системах;
- залучення нових споживачів і донесення до них цінностей компанії.

Таким чином, ведення сторінки в Інстаграмі або інших платформах дозволяє та знайти нових потенційних клієнтів, і ще більше зацікавити вже наявних.

Системний підхід до SMM-просування


Щоб досягти бажаного ефекту, необхідно правильно побудувати рекламну стратегію в соціальних мережах. Комплексний СММ-маркетинг складається з декількох етапів:

Проведення детального аналізу ринку для виявлення потреб цільової аудиторії.

Розробка рекламної стратегії, при складанні якої потрібно відразу врахувати всі критерії.

Налаштування таргетованої реклами, яка здатна забезпечити хороші продажі за рахунок високої конверсії.

Повне ведення офіційних сторінок компанії в соціальних мережах, від розміщення контенту й до оперативного зворотного зв'язку.

Щоб бути повністю впевненим у тому, що кропітка праця над просуванням у соцмережах точно принесе результати, варто довіритися професіоналам, звернувшись до digital-агентства Ланет CLICK.

Щоб дізнатися докладніше щодо запропонованих послуг та їхньої вартості, ви можете звернутися за телефоном +38 (044) 225-19-00 або написати лист на електронну пошту: click@lanet.ua.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua