Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Брехня Степанова та Соколюка або як заробити на Україні

Hach | 26.09.2019 23:23

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У нас "офшорні коробки" і досі у "шоколаді". Уже кілька років роялті за друк наших паспортів Україна платить шахраям на офшор...

Брехня Степанова та Соколюка або як заробити на Україні
Виявляється, ще з до-майданівських часів і дотепер купка бюджетних "кривосісів" має з друку кожного державного ідентифікаційного електронного документу до 3-х (трьох!!!) євро роялті! Більш того, "капають" ці грошики так званим "офшорним колобкам" Максиму Степанову, Максиму Соколюку, Юрію Оніщенку та Ігорю Іллєнку. Про це на своїй сторінці у Фесбук пише журналіст Євген Цяпенко

А почалася організація цієї оборудки ще 30 березня 2012 року на нараді у Міністерстві внутрішніх справ України. Ця нарада була зібрана за ініціативи тодішнього директора Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" Максима Степанова (пізніше він ще "покерує" Одещиною на посаді губернатора) та одіозного голови НБУ Сергія Арбузова.Вони розглядали питання друку бланкової продукції ДАІ та Державної міграційної служби України, тобто паспортів громадян України, закордонних паспортів, водійський посвідчень і т.п.

На цій нараді пан Степанов відверто збрехав, що вітчизняна компанія "Знак", 50% акцій якої дотепер належить державі, із яких 25% самому поліграфкомбінату "Україна", ВІДМОВИЛАСЯ надати полікарбонатну сторінку для закордонного паспорту громадян України та заявив, що: "На сьогодні Поліграфкомбінат "Україна" опрацьовує питання щодо постачання полікарбонатної сторінки закордонними постачальниками".

Чому Степанов заговорив відразу про іноземну компанію? Бо очевидно мав свій інтерес. Як ідеться в численних журналістських розслідуваннях, через естонські офшорки Максима Степанова та Максима Соколюка (нинішній Голова міграційної служби) лише за останні три роки вивели закордон щонайменше 3 млрд гривень.

А далі на тій нараді у 2012-му Степанов збрехав знову, заявивши що треба заново розробляти дизайн сторінки паспорту, оскільки "комерційною структурою отримано патент на промисловий зразок "Паспорт громадянина України для виїзду за кордон".

Те, що "комерційна структура" неодноразово офіційно заявляла, що готова безкоштовно надати майнові права – Степанов, чомусь, промовчав...Розуміючи, що поліграфкомбінат "Україна" малоймовірно виграє тендер на ці послуги, Максим Степанов, діючи спільно з Директором департаменту матеріального забезпечення МВС Павлом Зіновим, пропонують внести зміни до ст. 164 Господарського кодексу України, передбачивши закупівлю бланків документів суворого обліку лише на держаних підприємствах. Тобто, створили монополію. Але не просту, а як-то кажуть, золоту.

До речі, Зінов втік з України і підозрюється у постачанні зброї на Майдан під час Революції Гідності. Цікаво, чи не були офшорні кошти з ПК "Україна" задіяні проти українців у 2013 році?

Уже 11 квітня 2012 року за підписом прем'єр-міністра Миколи Азарова направляє Міністру МВС Захарченку В.Ю. витяг з протоколу засідання Кабінету Міністрів України з рішенням "Мінфіну, Мінекономрозвитку, МВС, ДМС вжити відповідних заходів до виготовлення бланків документів суворого обліку (!!!)... на державному підприємстві "Поліграфкомбінат "Україна".Тож, як бачимо, шахраї не зупинилися – вони ініціювали внесення змін до норми Господарського кодексу та вповноважили радника голови Державної міграційної служби Соколюка М.Ю. визначати, які елементи будуть виробляти офшорні та інші іноземні компанії.

В результаті маємо ситуацію, при якій полікарбонатну сторінку для наших загранпаспортів друкує не вітчизняне підприємство, а естонське. А роялті, з патенту дизайну, який Україна могла б отримувати безкоштовно – сплачуються державою з бюджетних коштів у сумі до 3-х євро за кожен примірник державного ідентифікаційного електронного документу. Та і взагалі, НАВІЩО НАМ БУЛО ПЛАТИТИ ЗА ПАТЕНТ, яки й так був нашим???

У мене запитання до Степанова, за його логікою, якщо підприємство іноземне і приватне, то йому можна працювати в цій галузі, а якщо підприємства українські й приватні, то їм заборонено?

А найбільш незрозуміле для мене, як така "схема", яку замутили всі ці "степанови", "соколюки", "іллєнки", пережила і Януковича, і Порошенка та ще досі існує і при президенті Зеленському.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua