Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Цатурян. Кропивницький. Земля. Учасники АТО. Гарнітний карєр

Цатурян: ляльковод, латифундист чи беспрєдєльщик


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Збір земель декого зачаровує, але в перспективі можливі і обломи, а тим паче як що ти з "варягів"... тобто чужинець,бо в українців терпець не резиновий...

Цатурян: ляльковод, латифундист чи беспрєдєльщик
Збір земель декого зачаровує, але в перспективі можливі і обломи, а тим паче як що ти з "варягів"... тобто чужинець,бо в українців терпець не резиновий...

Програма "Стоп корупції" знову розповідає про дивні речі в Кропивницькому. На поверхню спливло ім'я нового "супергероя", на якого нібито ще ніхто не знайшов ніякої уздечки. Як розповіли в сюжеті журналісти каналу, цей антигерой залякує городників, робить спроби ошукати учасників АТО з спільниками в різних інстанціях. В телесюжеті про тиск з його боку розповідає навіть керівник обласного Держкадастру. Було б дуже смішно коли б на нього жалівся хтось з поліції, прокуратури чи РДА. Ніхто з останніх перелічених не жаліється. А це наводить на невтішні думки про можливих спільників у деяких з цих структур. Та навіть мільйонних статків може не вистачити на скуповування та залякування всіх хто стоїть на його шляху!

Кропивницький знову в сюжетах про корупцію, дивні судові рішення, афери з землею та її скуповуванням. Коли в області великі латифундисти, то і в маленьких голова паморочиться. Вони нічого не вигадуючи йдуть до мрії – мати багато землі. Все як у п'єсах класиків: "Чия земля Калитчина...". Але коли в тебе прізвище не Калитка, і взагалі не на цю літеру, то нахабніти не варто.

В сюжеті майже детально розповідається про не безневинні витівки цією особи, що мешкає в Кропивницькому, але клаптиками, правдами і неправдами скуповує землю навколо міста. Записує то на себе, то на дружину. Має вже три фірми, не декларує іноді ціну покупки, але робить це з 2008 року. Журналісти говорять, що назбирав більше ста гектарів У місті на навколишніх сільрадах: в Обознівці, Соколівському, Первозванівці, Грузькому, Великій Северинці, Миколаївці, Вільному та Івано -Благодатному. Записує то на себе, то на дружину, яка має надихаюче ім'я по батькові – Наполеонівна. Можливо це і надихнуло на такі подвиги її чоловіка. Але останнім часом використовується схема з обдурюванням воїнів АТО. А вони кажуть, що це йому вилізе боком, бо їм багато що відомо про нього та його поплічників. Відомо все адреса реєстрації, номери авто, та шляхи пересування. То ж "жартувати" з розвідниками, здається, вже повний перебір!

Особливе місце в наступі на збирання земель займає його візит до обласного Держкадастру. Свідками відвертих погроз її керівникові та неадекватної поведінки стали десятки співробітників установи. Депутат розбушувався не на жарт. Ці витівки вже тягнуть на кримінальне провадження. Зупинка за малим – за подачею відповідною заявою. Але приводом може стати і телесюжет на каналі "Стоп корупції", на що варто звернути увагу правоохоронцям. А що ще є а арсеналі Цатуряна крім залякування: хабарі, кумівство, перелюб, шахрайські афери?

А нещодавно до схеми збирання земель додалися суди та чиновники з Соколівського, які зазіхнули на землі резерву, що давно виділені гранітному кар'єру. Отака закрутилася заверюха. Здається, дарма деякі іноземці не вивчають українську історію. Коліївщину, наприклад, коли повстали селяни, яких гнобили та дурили. Там тоді фігурували поляки, але для них фінал був дуже поганим...

Стосовно Соколівського то там вже назбирано на початок 2017 року 85 га землі. А загалом на той період за Цатурян числилося більше 477 га. Землі. Про інше можна говорити окремо. А ще в Соколівському зареєстровані і підприємства Цатуряна. Поки що їх три. В районі із тридцяти сільрад вісім мають з ним земельні стосунки. Невідомо ще скільки гектарів володінь додалося за минулий рік, в тому числі і за рахунок обдурених АТОвців.

Хтось вважає себе ляльководом та латифундистом в перспективі, але, здається це зовсім дарма. Є ще порох в порохівницях щоб ставити зайд на їх справжнє місце. В Україні завжди цим закінчувалося. Але ниточка від пана Цатуряна потягнеться далі, до його спільників та помічників. Нікому мало не буде. Не завжди гроші все вирішують...

Далі фрагмент з репортажу-розслідування.

https://www.youtube.com/watch?v=CPm4LYnTJK0&t=3s

Далі цим сюжетом ясна річ справа не обмежиться, адже багатьох Цатурян відверто дістав своїм нахабством, безпринципністю. Його спільникам теж є над чим замислитись. Скупка землі поки що справа незаконна. Але випадок з відвертим "нападом на ціле підприємство" взагалі вражає. Виринула чергова моська що лає на слонів, кусає тих хто їй заважає. А яка ціль скуповувати клаптики землі? Зрозуміло що на них нічого путнього не збудуєш... То що попереду здирницький перепродаж що раніше звався спекуляцією? Мабуть, що так. Та є ще варіант з обміном ділянок для зручності обробки землі. Але навколо десятки обдурених та заляканих. Та залякати можна одного, кількох, але не сотні людей. Влада в руках Цатуряна, як він вважає, тимчасова і не надовго. Є великі сподівання, що цю справу зам'яти просто не вийде. Злий і нахабний Цатурян дістав вже критичну масу людей. Нині починається зворотний процес. Його помітили... Ним зацікавились... Вже не одна особа не сидить склавши руки, а тому початок висвітлення цієї теми можна вважати початком кінця свавіллю депутата райради, мандат якої не дає ніякої недоторканості.

Поки що ця історія не має логічного завершення, і тому у ЗМІ слід чекати висвітлення нових фактів з "житія Цатуряна". А протиправні дії всім відомо чим закінчуються.

http://wikileaks-news.at.ua/publ/ljalkovod_latifundist_chi_bespredelshhik/1-1-0-156


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua