Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Бальцерович

Боротися з популізмом – це як боротися з агресором


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як боротися з популістами – поради європейських експертів.

"Українське суспільство і українська політика потребують неформальної групи, яка б умовно називалася "Антипопулісти".

Адже зараз українські політики перебувають в заручниках популізму, особливо опозиція. Якщо Україна прийме її, опозиції, правила гри, то це буде для вас катастрофою".

Про це заявив екс-віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Республіки Польща, співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лешек Бальцерович під час конференції "Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку".

Він також відзначив, що для економічного росту необхідне впровадження ринку землі, продовження приватизації, дерегуляція, демонополізація яка по факту і є деолігархізацією.

На необхідності деолігархізації наголосив й інший європейський експерт, екс-віце-прем'єр та міністр фінансів Словаччини, головний економічний радник Прем'єр-міністра України Іван Міклош:

"Якщо на 50 найбагатших громадян США припадає 4% ВВП країни, якщо в країнах Центральної Європи на 50 найбагатших людей припадає 10-12% ВВП, то в Україні цей показник сягає 46%! Це ненормально".

Іван Міклош також сказав, що необхідно робити реформи в галузі енергетиці (зокрема, реформувати "Нафгогаз"), адже Україна, третя за запасами газу країна Європи, свого часу через регуляцію цін унеможливила іноземне інвестування в цю галузь.

Обидва експерти похвалили Україну, зокрема, керівництво НБУ, за макроекономічну стабілізацію, уникнення дефолту в умовах війни з Росією. Саме це разом з відсіччю російській агресії, на думку експертів, стало ключовою заслугою чинної влади.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua