Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/economics/56dc65dfbdc7d/

Колектив "Протеїн-Продакшн" відбиває рейдерські атаки на підприємство

Володимир Мілевський | 6.03.2016 19:16

Група компаній "Протеїн-Продакшн" вимушена констатувати, що на підприємство – лідера в галузі переробки сої в Україні – не зупиняються рейдерські атаки за сфабрикованими справами.

Колектив ''Протеїн-Продакшн'' відбиває рейдерські атаки на підприємство
Група компаній "Протеїн-Продакшн" вимушена констатувати, що на підприємство – лідера в галузі переробки сої в Україні – не зупиняються рейдерські атаки за сфабрикованими справами. Підприємство вистояло в рейдерському протистоянні з податківцями у грудні 2015 року. Але загроза незаконного захоплення залишається актуальною. За словами директора "Протеїн-Продакшн" Євгена Щербака, підприємство володіє інформацію про те, що у передсвяткові дні березня готується чергове зухвале рейдерське захоплення. "На сьогодні немає жодної законної підстави вчиняти будь-які правочинні дії, змінювати керівництво, охорону, захоплювати виробничі об'єкти. І якщо таке захоплення трапиться, то це буде злочин. Нам стало відомо, що на одному з київських підприємств набирають молодих людей характерної зовнішності та спортивної статури для реалізації силового сценарію та незаконного проникнення на територію "Протеїн-Продакшн". Керівництво звернулося в СБУ та інші правоохоронні органи з проханням направити своїх представників на підприємство, оскільки наш завод – це режимний об'єкт з вибухонебезпечним виробництвом. Зараз на території підприємства цілодобово чергують представники Національної поліції", – наголошує Євген Щербак.

Підприємство також самостійно готується до найгіршого варіанту розвитку подій: посилюється охорона, 200 чоловік цілодобово чергують на території. "Протеїн-Продакшн" уклало угоду з охоронною фірмою, яка має ліцензію на використання зброї.

Сьогодні рейдерські захоплення підприємств в області стали нормою. За останні півроку на Кіровоградщині відомі факти подібних незаконних дій в Бобринецькому, Маловисківському, Голованівському районах. У жодному випадку винні не були покарані.

Якщо сьогодні правоохоронні органи, працівники, громадськість не покладуть край рейдерським захопленням, то завтра кіровоградці позбудуться робочих місць, а бюджети податків. Українці чекають змін, а не беззаконня і перерозподілу власності!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua