Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
утилізаційни збір   корупція   корупційна схема   кабінет міністрів   міністр екології   яценюк   мастильні матеріали

Чергова корупційна схема минулого Кабміну

Дарія Дейнеко | 13.03.2014 11:17

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Провідні компанії ринку мастильних матеріалів викрили корупційну схему, запроваджену минулим Кабінетом Міністрів України.

Чергова корупційна схема минулого Кабміну
Група компаній, що представляють ринок мастильних матеріалів України, написали лист-звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерство екології та природних ресурсів та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України з проханням призупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України N1221 від 17 грудня 2012 року "Порядок збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив) ".

Перелік технічних та юридичних аспектів, наведених у листі, дає усі підстави вважати цю Постанову, ухвалену минулим Кабінетом Міністрів України, корупційною схемою.

Зокрема, у листі зазначається: "Технологій, що дозволяють системно збирати та утилізувати відпрацьовані оливи та мастила в Україні немає. Спеціалізовані підприємства ухиляються від відповіді на питання, як саме вони здійснюють збір та утилізацію відпрацьованих мастил та олив. [...] За попередніми підрахунками сума збору сягає 450 – 500 млн грн в рік. Також, абсурдним є той факт, що у деяких випадках податок сплачується двічі – імпортером та підприємствами, що придбало в імпортера базову оливу для своєї кінцевої продукції. Це негативно позначається і на покупцеві, який має переплачувати за товар".
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua