Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
УДАР. МНС   підприємці

МНСники "штурмують" ринки?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

З власник джерел пресс-служба Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" отримала інформацію про ряд перевірок, які здійснює Управління Держтехногенбезпеки.

З власник джерел пресс-служба Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" отримала інформацію про ряд перевірок, які здійснює Управління Держтехногенбезпеки. Перевіряють МНСники ринки міста, однак, як стверджують підприємці, працівники інспекції мають право перевіряти діяльність ринку, а не підприємців, які на ньому орендують торгові площі. До того ж, на ринках за пожежну безпеку безпосередню відповідальність несе адміністрація, а не торговці.

За повідомленням нашого джерела, 19 липня цього року представник міністерства надзвичайних ситуацій Сергій (повне ім'я нам відоме, однак поки немає офіційних заяв і рішень влади ми не будемо його розголошувати), який надав службове посвідчення інспектора МНС, намагався незаконно перевіряти діяльність підприємців на ринку "Привокзальний". Такі ж перевірки проводилися на ринках "Черемушки" та "Жемчуг".

Сам факт другої за цей рік (!) позапланової перевірки ринків працівниками МНС є незаконним, стверджують підприємці. У конкретній ситуації, на ринку "Привокзальний" інспектор не зміг надати жодних інших документів, крім власного посвідчення та розпорядження про перевірку ТОВ "Домініон", яке аж ніяк не давало права перевіряти стан пожежної безпеки фізичних осіб-підприємців, що працюють на ринку. Нагадаємо про те, що у інспектора має бути окреме розпорядження про перевірку діяльності кожної ФОП.

Таким чином, вимоги показати страховку на випадок компенсації шкоди від пожежі третім особам, вогнегасники, журнали інструктажу, посвідчення про пройдені курси тощо підприємці стали ігнорувати як безпідставні. Натомість запропонували інспектору розписатися в журналі перевірок, що одразу викликало його супротив. Відмова розписатися в журналі перевірок надала торговцям право не допустити його до перевірки. В результаті – жодного штрафу на "Привокзальному" ревізор не виписав.

Як повідомили нам деякі ФОПи, перевіряти їхню діяльність, яку, до речі, вони здійснюють на умовах спрощеної системи оподаткування, можуть лише податкова, санепідемслужба та відділ захисту прав споживачів. Інспектор Сергій же не надав ні наказу про перевірку ФОП, ні направлення, яке, між іншим, має бути в двох екземплярах.

Працівники торгівлі, що звернулися в нашу прес-службу, також повідомили, що при подібних перевірках на інших ринках міста, деякі підприємці були оштрафовані, що вони, власне, сприйняли як порушення норм діючого законодавства.

Управління Держтехногенбезпеки повідомило нашому журналістові, що перевірка ринків у липні була запланованою і що про випадки порушення чи невідповідності факту перевірки законодавству України їм невідомо і дізналися про них вони від нашого журналіста. Керівництво МНС запропонувало підприємцям, чиї права були порушені, телефонувати безпосередньо в управління чи заявляти про факти порушень у правоохоронні органи. Жодної подібної заяви рятувальники області не отримували. Само собою, навіть наші джерела не побажали публікувати свої прізвища в цьому матеріалі, адже бояться чергових утисків.

Кіровоградська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вважає, що викладені вище факти вимагають серйозної перевірки з боку Управління Держтехногенбезпеки області та прокуратури. Також голова обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко закликав підприємців оперативно реагувати на факти незаконних перевірок та не дозволяти такого роду "ревізорам" чинити неправомірні дії.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua