Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Потяг   Кіровоград   УДАР

Кому на руку проблеми Кіровоградців?


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Кіровоград – місто в центрі України, але коли випадає необхідність дістатись з нього до столиці, складається враження, що воно ледь не на Північному Полюсі.

Кіровоград – місто в центрі України, але коли випадає необхідність дістатись з нього до столиці, складається враження, що воно ледь не на Північному Полюсі. Адже довгий час єдиною реальною і доступною можливістю їздити до Києва був причіпний вагон сполученням "Кіровоград – Київ". Звичайно одного вагона недостатньо, щоб задовольнити потреби всіх бажаючих, і квитки на нього треба було купувати заздалегідь. Але близько місяця тому Кіровоград залишився і без цього засобу сполучення зі столицею.

Влада і Укрзалізниця жодним чином не прокоментували цієї події. Про відміну вагону люди дізнавались в залізничних касах.

В місті побутує думка, що це захід до Євро – 2012. Ніби вагон відмінили для того, щоб розвантажити залізничні шляхи. І після закінчення чемпіонату все стане на свої місця.

Але на нашу думку, причіпний вагон жодним чином не заважав просуванню інших потягів. Адже його чіпляли до потягу "Кривий Ріг – Київ", який курсує і дотепер. Цілком можливо, що існує негласна домовленість між Укрзалізницею і автобусними перевізниками, послуги яких в рази дорожчі. Адже після відміни вагону, доходи компаній з автоперевезення стрімко пішли вгору. Люди наразі не мають вибору і змушені переплачувати, бо їхати потрібно.

"Ми вимагаємо від влади і від чиновників Укрзалізниці пояснень. Люди мають право знати, чому відмінили найпопулярніших в Кіровограді залізничний маршрут. Фактично людей поставили у безвихідне становище, адже тепер вони мають платити шалені гроші за проїзд до столиці. Особливо відміна вагону вдарила по студентам, які мають право на пільговий проїзд в потягах. Раніше вони мали можливість щотижня приїздити з навчання до Кіровограду, тепер же студенту необхідно витратити 200 гривень, щоб відвідати батьків. Подібна ситуація – це знущання над мешканцями міста. У випадку, якщо влада не дослухається до наших вимог, ми будемо виходити на акції протесту!" – прокоментував ситуацію голова виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Сінченко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua