Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кіровград   коледж   влада   мітинг   УДАР

Працівники Кібернетико-технічного коледжу провели пікетування міськради


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

24 квітня 2012 року, під стінами Кіровоградської міської ради відбулося пікетування, організоване працівниками Кібернетико-технічного коледжу та активістами партії "УДАР Віталія Кличка". Причиною, яка вивела освітян на вулицю, стала систематична затримка виплати заробітної плати

24 квітня 2012 року, під стінами Кіровоградської міської ради відбулося пікетування, організоване працівниками Кібернетико-технічного коледжу та активістами партії "УДАР Віталія Кличка". Причиною, яка вивела освітян на вулицю, стала систематична затримка виплати заробітної плати.

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж є комунальним вищим навчальним закладом І-ІІ рівня акредитації, засновником якого є Міська Рада. Заклад більше 20 років якісно готує кваліфіковані кадри за спеціальностями "Фінанси" та "Програмування".

На початку 2010 навчального року гуманітарний департамент Кіровоградської міської ради затвердив тарифікаційний список викладачів коледжу на 2010-2011 навчальний рік, чим зобов'язався фінансувати учбовий процес відповідно до вищевказаних документів. Як засновник Міська Рада гарантувала студентам та педагогічному колективу стабільний навчальний процес протягом 2010-2011 навчального року.

В січні 2011 року, згідно з рішенням Кіровоградської міської ради від 29.12.2010 р. N67 фінансування раптово зменшили у 5 разів. Це призвело до дестабілізації фінансового стану навчального закладу, оскільки згідно законодавства заклад не міг посеред року провести скорочення викладачів та збільшити плату за навчання студентів (зафіксована контрактом до закінчення ними навчального закладу).

Тим самим, єдиним джерелом наповнення бюджету коледжу стали гроші, які студенти платять за навчання. Але тих коштів не вистачає, щоб покрити усі потреби навчального закладу. Для економії коштів було скорочено більше половини викладацького складу, але це не врятувало ситуації. Працівники закладу наразі не отримують заробітної плати в повному обсязі, а з квітня по вересень взагалі залишаться без неї.

Профспілка закладу намагалась вирішити це питання, звертаючись до міського голови та інших органів влади. Але їх проблема не зацікавила слуг народу. Їм запропонували самим вирішувати свої проблеми.

Тому працівники закладу звернулись за допомогою до партії "УДАР", депутати якої підготували звернення до міського голови, а активісти разом з освітянами вийшли на протест.

Міська влада залишилась вірною собі і не стала більш відкритою для громади. Голову профспілки коледжу не пустили у сесійну залу, мотивуючи це тим, що він має отримати дозвіл у міського голови. Хоча, за законом, будь-яка людина може відвідати заходи органів місцевого самоврядування, що підтвердив помічник міського голови Шишко Олександр Миколайович. Та більш дивним виглядає вибірковість, з якою обранці ставляться до людей. В той же час, під стінами міської Ради мітингували комуністи, і їх, на чолі з народним депутатом від Комуністичної Партії Вікторією Дем'янчук, пропустили в залу засідань.

Результатом пікетування стало те, що питання коледжу буде винесене на засідання депутатської комісії по освіті. Займається цією проблемою член партії "УДАР", депутат міської ради Дмитро Хох.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua