Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Реклама "покращення життя" замість реальних дій


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення "підвищення стандартів життя".

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення "підвищення стандартів життя".

Зокрема, ТОВ "Редакція газети "Україна-Центр" заробить 27 тис грн. на висвітленні підвищення стандартів життя, редакція газети "Народне слово" отримає 25 тис грн. за висвітлення базових напрямків розвитку регіону. Телерадіовидавнича компанія "Новий день" отримає 35 тис грн. на висвітлення інноваційного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та розширення зовнішніх відносин. Решту 110 тис грн. розділять між собою 24 районних газети.

Свою думку стосовно цього питання висловив голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко: "Не буду приховувати, що мене здивував і навіть дещо налякав розмах, з яким у нас в області планується висвітлювати стандарти життя. Адже 200 тисяч, це величезні гроші, і вони дійсно могли б комусь допомогти. А наша обласна влада в період, коли рівень добробуту населення стрімко котиться вниз, хоче в чергове пропіарити себе і обдурити людей. Після такої підтримки деяких ЗМІ, стає зрозумілим, чому в нас ніде і ніхто не подає критичної інформації про владу, адже всі газети і навіть інтернет видання в нас вже прикормлені губернатором. Саме через це в Україні не покращується життя, а створюється лише ілюзія такого покращення".

Нажаль, на сьогоднішній день, ми дійсно спостерігаємо картину, коли в Кіровоградській області майже немає ЗМІ, які б чесно і неупереджено висвітлювали події, які б подавали інформацію під іншим кутом, а не тим, який диктується владою.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua