Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Алла Шлапак: Користь від інвестпроектів повинні відчути, перш за все, кияни

Ирина Набожняк | 14.02.2012 12:50

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Інвестувати потрібно, перш за все в киян, переконана Голова постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики, лідер депутатської групи "Соціальна справедливість" Алла Шлапак.

Алла Шлапак: Користь від інвестпроектів повинні відчути, перш за все, кияни
Депутат переконана, що для винесення на Перший Київський Інвестиційний Форум міська влада підготує найкращі пропозиції, котрі зможуть зацікавити потенційних партнерів, але разом із тим вважає, що користь від реалізації нових проектів повинні відчути, перш за все, самі кияни.

"Я дуже хочу, щоб обранні під час Інвестиційного Форуму проекти, розвивали не лише міську інфраструктуру, передбачали не лише будівництво нових об'єктів чи покращення сполучення. Надважливим завданням є забезпечити комфортне проживання киян, а тому сподіваюсь, що серед обраних для інвестування проектів будуть ті, котрі дадуть змогу моїм співвітчизникам почувати себе затишно у рідному місті", – зазначила Алла Шлапак.

Зокрема, серед соціально-важливих проектів вона відзначила облаштування підземних переходів та встановлення зупинкових комплексів. "Я дуже сподіваюся, що реалізація цих проектів дасть можливість врахувати інтереси людей з особливими потребами. Це дуже важливо, адже наразі ця категорія залишається більшою мірою "відрізаною від світу", переважно через неналежний рівень оснащення", – додала Алла Шлапак.

Також депутат вважає дуже перспективними, особливо для молоді, інвестиційні проекти зі встановлення WI-FI та мобільного зв'язку у київському метрополітені. "Зважаючи на сучасний темп життя, подібні комунікаційні технології є невід'ємною часткою нашого буття. І сучасна Україна повинна гідно відповідати вимогам техногенного прогресу", – зазначила Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua