Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пенітенціарна система України на межі краху. Ув'язнених скоро не буде кому охороняти.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

У пенітенціарної системи України склалась катастрофічна ситуація, яка викликана в першу чергу серйозним недофінансуванням державою і як наслідок працівники отримають врізані зарплати без надбавок, премій та інших підвищень в розмірі від 30 до 50 % від того розміру, який встановлений законодавством України в залежності від установи.

Пенітенціарна система України на межі краху. Ув'язнених скоро не буде кому охороняти.
Для прикладу, особи рядового складу, які задіяні безпосередньо на охороні пенітенціарних установ, отримують оплату своєї праці на рівні 1300 грн. Внаслідок вкрай низької оплати праці в установах відбувається масове звільнення працівників, а бажаючих працювати за таку низьку оплату праці є небагато.

Керівництво установ вимушено ущільнювати графіки роботи та примушувати працівників працювати більше за норму. В багатьох установах виконання покарань існує графік роботи "доба роботи – доба відпочинку", коли раніше звичним графіком був графік "доба роботи – три доби відпочинку".

Такий графік роботи створює погіршує увагу та працездатність працівників установ, а низький рівень оплати праці призводить до збільшення рівня корупції в установах та всіляких зловживань.

Виникає ситуація, коли навіть звільнитись працівник не може вчасно, його примушують шукати собі заміну або відпрацьовувати три місяці до звільнення або звільняють за прогул.

Всі ці обставини рано чи пізно можуть призвести до надзвичайних ситуацій в колоніях і далі. Як раніше повідомляло ТСН зеків випускали з чернівецької тюрми, аби вони грабували людей


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua