Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Я не дивуюсь відвертим провокаціям


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Голова правління заводу "Індар" не дивується провокаціям на адресу підприємства збоку своїх попередників, а також підтримує ініціативу своїх співробітників стосовно колективного листа.

Я не дивуюсь відвертим провокаціям
Голова правління заводу "Індар" не дивується провокаціям на адресу підприємства збоку своїх попередників, а також підтримує ініціативу своїх співробітників стосовно колективного листа. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі УНН.

"Знаєте, тут не має чого коментувати. Все стає просто і зрозуміло, якщо приїхати і подивитись на роботу заводу зсередини. Ми підвищили заробітну плату працівникам, повернули на завод цінні кадри, організували централізоване підвезення наших співробітників спеціалізованим службовим автобусом, а головне, на жодну секунду ми не зупиняли виробництво і не зменшували його темпи. Ми розуміємо, яку велику відповідальність несе кожен з нас перед суспільством та пацієнтами, що користуються нашими інсулінами", – зазначив Євген Кононенко.

Він також підкреслив, що неодноразово вже просив ЗМІ об'єктивно висвітлювати реалії навколо заводу: "Крім того, я особисто неодноразово звертався до ЗМІ та громадськості з проханням об'єктивно писати про нашу роботу та наш завод. Підкреслюю, наші двері завжди відкриті, і я готовий пояснювати та надавати будь-яку інформацію з питань роботи підприємства".

На уточнююче запитання журналіста про коментарі від Комітету захисту завод Є.Кононенко сказав: "Ми всі розуміємо, що люди, які пішли звідси не перший день живуть на світі, а тому я не дивуюсь їх відвертим провокаціям за допомогою окремих PR-структур".

Щодо колективного листа від працівників заводу до попередніх його керівників, директор "Індару" зазначив: "Колективний лист співробітників заводу, я б назвав "криком душі". Тут я пішов на зустріч своїм колегам, підтримав їх ініціативу, бо розумію, як це неприємно і не заслужено, коли хтось твоїм добрим ім'ям намагається вибілити свою репутацію".

Як повідомляв УНН, 16 серпня прес-служба ПрАТ "Індар" розповсюдила відкритий лист робітників київського заводу з виробництва препаратів інсуліну "Індар", у якому міститься звернення до колишнього керівництва із закликом "не заважати нам працювати".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua