Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
pr   Золото скифов   завод Индар   инсулин   интервью   пиар агентство   черный пиар

Проти заводу "ІНДАР" працює агентство з "чорного" PR


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

Днями відбулася прес-конференція головного ендокринолога МОЗ Гульчія М. В. Ми дивилися її пряму трансляцію, і були вкрай здивовані питаннями дівчини, яка представилася журналісткою "Вечірнього Києва" Тетяною Муренко.

Проти заводу ''ІНДАР'' працює агентство з ''чорного'' PR
Днями відбулася прес-конференція головного ендокринолога МОЗ Гульчія М. В. Ми дивилися її пряму трансляцію, і були вкрай здивовані питаннями дівчини, яка представилася журналісткою "Вечірнього Києва" Тетяною Муренко. Під виглядом запитань вона стверджувала, що, "за словами робітників заводу", наше нове керівництво відправляє всіх у вимушену відпустку та за якийсь час збирається закрити завод взагалі.

Ми були тим більше здивовані цим, що нещодавно у "Вечірньому Києві" вийшло інтерв'ю із новим Головою Правління ПрАТ "ІНДАР" Є. С. Кононенко. Журналіст приїжджав на підприємство і мав можливість на власні очі переконатися в тому, що завод працює і робітники задоволені. Що ніхто нікого у примусові відпустки не відправляє.

Звернувшися до "Вечірнього Києва", ми почули від головного редактора цього видання Романа Костриці, що Тетяна Муренко в нього не працює. Та знайомі журналісти повідомили йому, що це співробітник PR-агентства "Золото скіфів", яке наразі працює з колишнім керівництвом "ІНДАРу".

"Заради Бога, вибачте, – сказав пан Костриця. – Всі намагаються "підмазатися" до комунальних ЗМІ, тому що вони державні й нібито довіри до них більше".

За матеріалами сайтів громадянської журналістики, "Золото скіфів" є агентством, яке спеціалізується на "чорному" PR...

На підприємстві говорять, що готові будь-коли відповісти на всі питання, що виникають у журналістів. А ще – запрошують на саме підприємство. Для цього потрібно зв"язатися з керівником прес-служби ПрАТ "ІНДАР" Яною Світенко за мобільним телефоном 093 011 62 86.

А от закономірне питання до Вас, колеги: як поводитися з такими псевдожурналістами як Тетяна Муренко?
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua