Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/economics/4cef79c4ec3af/

Влада змушує депресивні галузі підтримати Податковий Кодекс – профспілки

Ирина Набожняк | 26.11.2010 11:11

Влада готує виступи на підтримку Податкового Кодексу. Про це йдеться в заяві Національного форуму профспілок України.

Як зазначають у профспілках, підготовка виступів відбуватиметься за однією схемою: влада даватиме вказівку керівникам підприємств, які в свою чергу змушуватимуть працівників публічно висловлюватись на підтримку Податкового Кодексу. При цьому будуть задіяні ті галузі економіки, які перебувають у занепаді і залежному від влади стані.

Зокрема, одна з таких акцій уже відбулася 24 листопада, коли виробники легкої промисловості дали прес-конференцію в УНІАН, закликавши учасників акцій протесту припинити мітинги та погодитися з прийняттям Податкового Кодексу.

Як звернув увагу Голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, у минулому році заборгованість з виплати заробітної плати на вітчизняних підприємствах легкої промисловості зросла у середньому на 37%, при цьому 25% працівників галузі перебували в режимі вимушеної неповної зайнятості. Крім того, за 9 місяців 2009 року кількість працюючих у галузі виробництва виробів із шкіри та взуття скоротилася на 3,3%, а спад виробництва лише текстилю досяг 33,3%.

"Це є свідченням того, що галузь легкої промисловості доведена до такого стану, коли без підтримки держави вона існувати не зможе. А отже, представники цієї сфери вимушені діяти та висловлюватися на підтримку будь-яких рішень влади", – наголосив Якібчук.

За інформацією НФПУ, подібні виступи і прес-конференції на підтримку Податкового Кодексу планують представники суднобудівної, літакобудівної та інших галузей.

У профспілках переконані, що прийняття Податкового Кодексу спрямоване саме на те, щоб перетворити тих, хто сьогодні ще відстоює свою свободу на націю німих і покірних служників.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua