Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Луганські підприємці зібрали 11 тисяч гривен на підтримку акцій протесту та вимагають відставки уряду


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
0

Луганськ підтримав всеукраїнську акцію протесту підприємців проти прийняття податкового кодексу. На центральну площу міста вийшли близько 5 тисяч представників малого та середнього бізнесу.

Луганські підприємці зібрали 11 тисяч гривен на підтримку акцій протесту та вимагають відставки уряду
Луганськ підтримав всеукраїнську акцію протесту підприємців проти прийняття податкового кодексу, яка пройшла 16 листопада майже у всіх обласних центрах України. На центральну площу міста вийшли близько 5 тисяч представників малого та середнього бізнесу з Луганську, Лісичанську, Старобільску, Свердловську, Алчевську, Ровеньок, Первомайську, Красного Луча, Краснодону, Мілового, Антрациту, Стаханова, Сватово, Лутугино та Кременної.

Підприємці регіону щиро обурені нахабством влади, яка своїми діями намагається фактично знищити малий бізнес. Протестувальники гаряче підтримали заклик своїх київських колег розпочати збір підписів за відставку чинного уряду. Учасники мітингу зібрали 11 тисяч гривень на підтримку підприємців, які беруть участь у акціях протесту в Києві.

Для багатьох присутніх "податкова війна" оголошена урядом стала ще й особистою поразкою, бо саме з цією владною командою люди пов'язували свої надії на краще майбутнє.

Мітинг завершився маршем підприємців до Луганської обласної державної адміністрації. Протестувальники вимагали зустрічі з керівництвом області, скандуючи прізвища губернатора та його заступників. Але, будуючи нову державу, Україну для людей, ніхто з команди професіоналів не знайшов часу для того, щоб вийти до мітингуючих.

Це вже другий масовий протест підприємців у Луганську за останній місяць. За словами координаторів, акції триватимуть, поки вимоги протестувальників не будуть повністю задоволені.За матеріалами Прес-центру Правозахисного центру "Поступ"

http://postup.lg.ua

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua