Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як Конституційний суд позбавив права на судовий захист.


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Судової системи не існує. Правової держави не існує.

 Як Конституційний суд позбавив права на судовий захист.
9 вересня наш розумний Конституційний суд України виніс рішення у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами" та визнав неконституційним Закон від 18 лютого 2010 року, коли Верховна рада віднесла всі судові справи по соціальним виплатам до цивільного судочинства.

Соціальні виплати – це пенсії, страхування та пільги, якими зараз завалені наші суди.

За логікою, тепер повинні місцеві суди, як адміністративні розглядати ці справи, але 7 липня наша ж Верховна рада прийняла Закону України "Про судоустрій" в якому внесла дуже багато цікавих змін в законодавство України і віднесла ці соціальні справи до компетенції місцевих судів, як адміністративних. Але, прикол в тому, що вступає ця норма з 1 січня 2011 року.

Таким чином, сьогодні справи по соціальним виплатам не підсудні жодному суду України.

Суди зараз тупо повертають всі позови та апеляції, що були у них в провадженні позивачам, нові ж позови не приймаються до невизначеного терміну.

Ситуація просто катастрофічна, – люди позбавлені права на судовий захист з 9 вересня по 1 січня наступного року. Протягом цього терміну держава буде спати спокійно, бо навантаження на бюджет Пенсійного Фонду та державний бюджет України істотно зменшиться.

Ситуація з пільговиками та пенсіями, – соціальними виплатами показує, що держава створює юридичні колізії навмисно, щоб максимально унеможливити судовий захист нашим співгромадянам, БО:

- задоволення всім без виключення та виконання позовів та такій категорії справ означає внутрішній дефолт, адже Україна вже не може виконати навіть того мізерного об'єму винесених рішень

А ТОМУ:

- держава перетворює Україну на неправову державу.

В цьому році у нас майже остаточно знищена судова система, яка і до цього була в тубільному вигляді. Судді взяті майже під повний контроль. Один темник з роз'ясненнями, як слід виносити рішення по такій то категорії справ і все, – по всій країні нівелюється Конституція України. Це вже має місце. Темники існують і в судах.

А тепер почитайте, які спори в судах, принаймні до 1 січня наступного року не будуть розглядатися взагалі:

усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Як там, еволюційний державний переворот без жодного пострілу. А може революція шляхом еволюції в короткі терміни без жодного пострілу?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua