Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ЯнуковичвладазлочинУкраїниПрезидент УкраїниКабмін

Економічні координатори-махінатори.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Cтворена організація, яка збере під себе всю інформацію, що міститься в державі, причому офіційно та законним шляхом.

Економічні координатори-махінатори.
Наші адміністратори-менеджери, яких ми начеб то наймаємо на роботу дуже полюбляють створювати різні координаційні ради, комісії, затверджувати різні там програми, комплексні програми, заходи та безперечно звітувати про них. Цією бюрократичною реформацією у нас займались завжди і гадаю що будуть це продовжувати робити і далі. Сучасні та прийдешні політики будуть продовжувати верещати про прийняті програми подолання бідності з гордістю трясучи чупринами, а люди будуть продовжувати латати шкарпетки та садити бараболю на присадибних ділянках.

Один з таких реформаторів-економістів з численною армією професіоналів "вищого ґатунку" після свого обрання почав зі створення координаційних ради. Одну з них він назвав Комітет з економічних реформ, що був створений Указом від 17 березня 2010 року. Всім відомо, що в той комітет не потрапив міністр економіки Цушко, хоча в комітеті знайшлося місце віце-президенту публічного акціонерного товариства "Альфа-банк" або голові товариства з обмеженою відповідальністю "Морган-Україна".

В Положенні зазначено, що Комітет є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, створеним з метою впровадження системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи, на забезпечення сталого економічного розвитку України як передумови зростання добробуту її населення.

Цього виявилося замало нашому Президенту, а тому він своїм Указом від 02 липня 2010 року створює Координаційний центр з упровадження економічних реформ, який є також консультативно-дорадчим орган при Президентові України, але тепер вже досить цікавим, бо ля цього Центру вже затверджений штатний розпис на штатних одиниць. Основним завданням Координаційного центру є сприяння впровадженню положень Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада", тобто щоб виконати одну програму створили цілий Центр, який буде лише сприяти за допомогою 35 чоловік та фактично статусу майже центрального органу виконавчої влади. Це таке собі Міністерство економіки зі спеціальним статусом та надвладними повноваженнями, який фактично контролює діяльність Кабінету Міністрів України через таке-собі "шпигування", "збір інформації", причому Центру дається право на доступ до всіх баз даних державних органів, державними, в тому числі урядовими, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами.

А це вже дуже цікаво. Таким чином, створена організація, яка збере під себе всю інформацію, що міститься в державі, причому офіційно та законним шляхом. Якась оперативно – розшукова діяльність. З якою метою? Дайте відповідь собі на це питання самостійно...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua