Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/economics/4c5338a354ad5/

Чи зрозуміють українці?

Скакодуб Андрій Васильович | 30.07.2010 23:40

Пропоную всім вирішити задачу геолога Азарова, як в результаті підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги українці навесні всі стануть європейцями.

Чи зрозуміють українці?
Приведення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня зумовлено необхідністю проведення модернізації економіки і, якщо українці це зрозуміють і приймуть, то будуть жити, як європейці. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Пропоную всім вирішити задачу геолога Азарова, як в результаті підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги українці навесні всі стануть європейцями.

Задача наступна. Середньостатистична сім*я з трьох чоловік проживає в двокімнатній квартирі в місті Житомир і сплачувала до підвищення 400 грн. квартирної плати з послугами ЖКГ. Після підвищення буде сплачувати приблизно 600 грн. Сукупний дохід всіх членів сім*ї складає 3000 грн. Які дії повинна вчинити сім*я з Житомира, щоб весною жити, як європейці? Умови задачі: сукупний дохід до весни не виросте, бо мама працює в бібліотеці, а батько сантехніком в ЖКГ, де затримують зарплату. Порахуємо мрію українця, жити, як європейці за 1000 доларів на одного чоловіка, тобто весною родина з Житомира повинна отримувати 2000 доларів, десь 15 тис. грн.

Хто вирішить цю задачу та надасть обґрунтовану відповідь, як родині з Житомира за таких умов стати європейською родиною до весни 2011 року, я поповню телефонний рахунок на 50 грн. Вирішення задачі повинно бути реальним, без приколів.

Цікаво тільки, чого це Азаров вирішив піднімати економіку за рахунок населення? Вже немає розуму?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua