Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи зрозуміють українці?


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Пропоную всім вирішити задачу геолога Азарова, як в результаті підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги українці навесні всі стануть європейцями.

Чи зрозуміють українці?
Приведення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня зумовлено необхідністю проведення модернізації економіки і, якщо українці це зрозуміють і приймуть, то будуть жити, як європейці. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Пропоную всім вирішити задачу геолога Азарова, як в результаті підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги українці навесні всі стануть європейцями.

Задача наступна. Середньостатистична сім*я з трьох чоловік проживає в двокімнатній квартирі в місті Житомир і сплачувала до підвищення 400 грн. квартирної плати з послугами ЖКГ. Після підвищення буде сплачувати приблизно 600 грн. Сукупний дохід всіх членів сім*ї складає 3000 грн. Які дії повинна вчинити сім*я з Житомира, щоб весною жити, як європейці? Умови задачі: сукупний дохід до весни не виросте, бо мама працює в бібліотеці, а батько сантехніком в ЖКГ, де затримують зарплату. Порахуємо мрію українця, жити, як європейці за 1000 доларів на одного чоловіка, тобто весною родина з Житомира повинна отримувати 2000 доларів, десь 15 тис. грн.

Хто вирішить цю задачу та надасть обґрунтовану відповідь, як родині з Житомира за таких умов стати європейською родиною до весни 2011 року, я поповню телефонний рахунок на 50 грн. Вирішення задачі повинно бути реальним, без приколів.

Цікаво тільки, чого це Азаров вирішив піднімати економіку за рахунок населення? Вже немає розуму?

Коментарі
Почитать предлагаемые проекты можно было на сайте Верховной Рады
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=37984
на сайте газеты "Урядовий кур'єр" http://www.ukurier.gov.ua/index.php?articl=1&id=13696
Так что, ждем полного официального текста нового Проекта Налогового Кодекса с разумным учетом результатов всенародного обсуждения...
Расмотренные в проектах вопросы-это вопросы перспективы и требуется время на их решение,это дело не 1 дня.Не говоря уже о том,что выбирать приоритеты при ограниченности ресурсов необходимо самые главные,насущные (а это в проектах определено размыто,что ведет в лишним затратам ни на что,по существу),все эти проекты неосуществимы без профессиональной,достаточно малочисленной команды специалистов в разных областях знаний и практики.При размытой системе управления и низком уровне профессионализма (на разных уровнях) -ничего полезного рядовому жителю страны не получится.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua