Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
головний консультант комітету з питань правосуддя Верховної Ради України   заступник голови Партії захисників Вітчизни   заслужений юрист України Павло Барнацький   представники ошуканих владою українців   Васильків   прокурор   суддя   халвні будинки   квартири   УНІАН   п

Анонс прес-конференції: "Еліта-центр по Васильківські"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Як влада та правоохоронні органи міста Васильків створили свою будівельну піраміду на людьскіх сльозах

Анонс прес-конференції: ''Еліта-центр по Васильківські''
29 липня 2010 року о 13:30 відбудеться прес-конференція на тему "Еліта-центр по Васильківські".

Як влада та правоохоронні органи міста Васильків створили свою будівельну піраміду на людьскіх сльозах.

Учасники прес-конференції: головний консультант комітету з питань правосуддя Верховної Ради України, заступник голови Партії захисників Вітчизни, заслужений юрист України Павло Барнацький та представники ошуканих владою українців.

Не дивлячись на економічну кризу і застій в будівельній галузі, скандали довкола нерухомості відбуваються із завидною постійністю. Корупції не знайомі кризисні стани. Ну а якщо справа йде про "халявні" будинки або квартири, то тут чиновники можуть творити справжні дива беззаконня.

Використовуючи службове становище влада та правоохоронні органи міста Васильків намагаються отримати квартири в особисту власність за рахунок простих громадян України. Прокурор і мер Васильківа вже особисто вибрали собі "свої" квартири в будинку. Тому, що вважають, що разом з посадою вони дістали необмежені можливості і повну безкарність в досягненні особисто своїх цілей.

Дії Васильківських керівників грубо порушують майнові права громадян України, відповідні скарги на корупційні дії міської влади вже поступили в Генеральну Прокуратуру і особисто на ім'я президента Віктора Януковича.Прес-конференція розпочнеться у четвер, 29 липня 2010 року о 13:30 у приміщенні УНІАН (Київ 1, вул. Хрещатик, 4). Реєстрація учасників і журналістів на місці.

Попередня акредітация за тел:

0952143864

0974091162

glavnred@gmail.com

Більше інформації на RTKORR.COM


http://www.rtkorr.com/news/2010/07/06/151835.new
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua