Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Казочка про податкові канікули або плюс колективізація всієї країни.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Боже збав нашу країну від дурнів. Як казав Бернард Шоу: "Загалом влада не псує людей, проте дурні, коли вони при владі, псують владу". Але ми взяли та й обрали самого – самого з дурнів, тай теперечки будемо їсти, щоб аж повилазило.

 Казочка про податкові канікули або плюс колективізація всієї країни.
Скажите, кто подумать мог,

Что станет Голубой Щенок

На Острове Собачьем

Так для народа значим.

Ему стремятся подражать,

Делиться рыбкой-мясом...

А раньше мог лишь раздражать

Народ своим окрасом...

...Что еще для счастья надо?

Если друг надежный рядом.

Если всеми ты любим,

Быть неплохо голубым!

За итогом эпилог

Сказки "Голубой Щенок":

Голубой Щенок бродячим,

Как вы поняли не стал.

Он на Острове Собачьем

Возведен на пьедестал!

уривки з пісень мультфільму "голубе щеня"

Його мета – це 50 мільйонів громадян вже в 2020 році. Україна повинна за 10 років увійти до 20 найбільш економічно розвинених країн світу. І головне – реформи – це шлях до світового визнання. Отак він та його посіпаки верещали на кожному перехресті ще зовсім віднедавна. "Покращення життя вже сьогодні", – квохтали вони. Начеб то хтось думав інакше. Аякже, чістоканкрєтний пацан сказав, то значить за базар в атвєтє.

Виявляється, що ні. Сп..., ні даруйте, трошечки перебільшив. Ну що може означати 50 мільйонів громадян? А може відкриють кордони і до нас набіжить мільйонів 10 голодних громадян із демократичних республік африканського континенту або багаточисельних китайських друзів, і тоді всім по громадянству, себто по українському пашпорту в зуби. Отак можливо і вдасться виконати цей пункт програми. Зазначу, що це самий реальний пункт, бо всі інші для нашого голубого кандидата виявилися непосильною ношею.

Боже збав нашу країну від дурнів. Як казав Бернард Шоу: "Загалом влада не псує людей, проте дурні, коли вони при владі, псують владу". Але ми взяли та й обрали самого – самого з дурнів, тай теперечки будемо їсти, щоб аж повилазило.

-Хотіли податкові канікули. На-а! Що мало? Ану підійди поближче, я тобі такі податкові канікули зараз зроблю, що не зможеш півроку сісти.

Так, хто там ще дуже цікавиться? Хто ще не вірить, що я зі своєю командою наповню реальним змістом... Зараз... ага, знайшов...проголошений у Конституції фундаментальний принцип визнання людини найвищою соціальною цінністю, пріоритетності її конституційних прав, свобод і законних інтересів. Так. І всім по кошику, по державному актикризовому та медичному. Щоб не подохли раніше 2020 року, коли нас буде вже 50 мільйонів.

-А що там у нас з трудовими мігрантами? А, згадав. Ви всі зможете скоро повернутись до своїх родин. А поки, звиняйте, сам не кожний день ікру їм, проноси життя не дають, підробляють, сабаки.

Дурні. І що з ними робити? Один рехфоматор хизувавсь, що дуже сильний та мужній, що всі ці реформи він однією лівою. Рр-аз і всьо. Вже всі 50 мільйонів в великій 20-цятці. А сьогодні воно виявляється буде застосовувати штрафні санкції за несплату послуг ЖКГ населенням. Каратель, ять його візьми. Ти диви, яке розумне. Сиділо собі в кабінеті, парилось та й вигадало штрафи повводити. Цього ДАІ населенню мало, нам ще інших санкцій не вистачало.

А друге дурне теля вирішило примусово створювати ОСББ, це ж знає наперед, що їх створити буде фантастикою, наші люди і таких слів не знають, що брати на себе ініціативу, у них за 70 років вже давно відбили бажання. Згадайте, віідбивали, як треба. Колективізація всієї країни. Спочатку в колгоспи просили, а коли зрозуміли, що ніхто не бажає брати участь у такому празнику, то всіх загнали примусово. Як воно каже, встаєте ранком і вже в ОСББ. І тішіна.

А податковий рай. А канікули на 5 років. А обіцяне місцеве самоврядування, яке повинно було стати народовладдям, та чомусь не стало. Я вже зараз наперед знаю, кого на місцевих виборах призначать бути депутатами.А вся інша херня.

Я тільки уявляю, що буде, коли ці дурні візьмуться переводити армію на контрактну систему. Ото вереску буде на всю країну. Він забезпечить армію сучасним озброєнням, використовуючи сучасні технології. Ти б нагодував, як слід, а вже потім за технології брався.

Як писав 13 квітня 1933 року в газеті "Файненшл таймс" радник британського екс-прем'єр-міністра Ллойд-Джордж Гарет Джонс, тричі відвідавший СРСР в період – 1930 по 1933 роки: "Основною причиною масового голоду 1933 років, на його думку, стала колективізація сільського господарства". Оце наслідки реформ. Оце наслідки помилок.

А уявімо, що станеться, якщо половина ОСББ повторить долю Алчевська? А неминуче повторить. А владі, що головне? Всі проблеми перекинути на людей. Нехай самі розгрібають. Я тільки уявляю скільки підприємців піде в тінь з 1-го серпня після опікування майбутньої пенсією підприємців!?

Як казав Ромен Роллан: "дурні люди роблять одні й ті самі помилки, розумні – щораз нові". Так що, панове, покращення життя вже сьогодні.

Коментарі
Почитать предлагаемые проекты можно было на сайте Верховной Рады
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=37984
на сайте газеты "Урядовий кур'єр" http://www.ukurier.gov.ua/index.php?articl=1&id=13696

Так что, ждем полного официального текста нового Проекта Налогового Кодекса с разумным учетом результатов всенародного обсуждения...

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua